نخستین نمایشگاه توانمندی های تبلیغاتی کشور در البرز برگزار می شود

صد درصد برنامه های پیش بینی شده در سال جاری اجرایی می شود

فردیس نیوز - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی های تبلیغاتی کشور در این استان تا چند ماه آینده خبرداد .

به گزارش فردیس نیوز ، سید موسی حسینی کاشانی با اشاره به فعال بودن 300 کانون آگهی تبلیغاتی در سطح استان افزود: وجود این تعداد کانون تبلیغاتی درالبرز بیانگر قابلیت های تبلیغاتی این استان است.

وی برگزاری نمایشگاه کشوری تبلیغات درالبرز را مورد استقبال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و اظهار داشت: پیش از این ، چنین نمایشگاهی در کشور برگزار نشده است و مقرر شد تا البرز به عنوان پایلوت کشوری مجری برگزاری این نمایشگاه باشد.

مهندس حسینی کاشانی از تمام کانون های آگهی تبلیغاتی استان خواست تا این نمایشگاه را فرصتی برای عرضه توانمندی هایشان بدانند و در این نمایشگاه شرکت کنند.

وی گفت: اگر بحث تبلیغات هماهنگ با دیگر عرصه های اجتماعی فعالیت کنند در رشد و ارتقای جامعه بسیار تائیر گذار است.

صد درصد برنامه های پیش بینی شده در سال جاری اجرایی می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در ادامه به برنامه ریزی هایی که از ابتدای سال جاری در حوزه فرهنگ و ارشاد انجام شده بود، اشاره کرد و افزود: امسال برگزاری برنامه های فرهنگی هنری در سطح استان و ادارات شهرستانی تقسیم شده که در این راستا 12 برنامه ملی و استانی پیش بینی شده بود.

وی پنج برنامه را درسطح ملی و هفت برنامه را در سطح استانی برشمرد و اظهار داشت: جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی، جشنواره فیلم کوتاه رهایی، المپیاد ملی هنرجویان هنرستان های زیبای کشور، همایش هنرهای ادبی استان ها و همایش ملی خوشنویسی عناوین برنامه های ملی است که هم اکنون دو جشنواره اول در حال دریافت آثار است.

حسینی کاشانی برنامه های استانی را نیز شامل نمایشگاه قرآن و عترت، مطبوعات و رسانه ها، تئاتر ، هنرهای تجسمی، نمایشگاه کتاب، سوگواره وفا، همایش آثار فرهنگی هنری قرآنی و... برشمرد و گفت: براساس این برنامه ها در حال حرکت هستیم بطوریکه بعضی از این برنامه ها نیز اجرا شده یا در حال اجرا است.

وی همچنین از دیگر برنامه های این استان را حمایت از نشریات محلی و حمایت از خانه مطبوعات دانست و ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های امسال راه اندازی شورای شعر استان بود که اعضای آن معرفی شده و تا کنون چند جلسه آن نیز برگزار شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اظهار امیدواری کرد که این شورا بتواند برنامه های عرصه شعر را مدیریت کند و شاهد برنامه های خوبی در این حوزه باشیم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه