نتیجه مثبت بازدید مسئولین از دو پروژه؛
پرینت
#۵٧٩٩
97/04/25 دوشنبه 18:40

نتیجه مثبت بازدید مسئولین از دو پروژه؛

رفع مشکلات و ادامه عملیات اجرایی پروژه های ورزشی فردیس

مهدی مزرئی/  به منظور بررسی مشکلات پروژه های ورزشی دولتی در فردیس، ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها، کمک به تسریع در اجرای آنها مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان البرز، فرماندار، اعضای مدیریت شهری  و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس از پروژه ها بازدید کردند. 

به گزارش فردیس نیوز ، در حاشیه این بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه مهمترین امر در اجرای هر پروژه، تأمین اعتبار آن است گفت: با توجه به تراکم جمعیت و کمبود زیرساخت های ورزشی در شهرستان فردیس، نیازهای این شهرستان در اولویت قرار گرفته و اعتبار لازم برای اجرای دو پروژ ه ورزشی با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تأمین شده است.

امیر غفرانی با اشاره به مشکلات ایجاد شده در اجرای پروژه های ورزشی فردیس اظهار داشت: پیش از اجرای این پروژه ها باید اقداماتی در راستای اجرای قوانین  صورت می گرفت که متأسفانه رعایت نشده است که امروز با حضور فرماندار و شهردار فردیس و هماهنگی های لازم،  مراحل قانونی توسط اداره ورزش و جوانان انجام خواهد شد.

وی با تأکید بر ضرورت هماهنگی بین دستگاه ها برای اجرای پروژه ها گفت: تأمین و احداث زیرساخت ها نیازمند همکاری همه جانبه دستگاه هاست که امیدواریم با هماهنگی های انجام شده توسط فرماندار، مدیریت شهری و دستگاه های خدمات رسان، احداث پروژه های ورزشی فردیس تسریع  و تا دهه فجر و  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  آماده بهره برداری شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس ضمن تقدیر از همکاری فرماندار و مجموعه مدیریت شهری در راستای رفع مشکلات پروژه های ورزشی فردیس گفت:با توجه به نیاز شهرستان فردیس به افزایش زیرساخت های ورزشی، 3 و نیم میلیارد تومان اعتبار برای دو پروژه ورزشی شهرستان، استخر شهرک وحدت و سالن طبقاتی بلوار شهید تهرانی مقدم تأمین شده و مشکلی در هزینه کرد اعتبارات نیست.

داوود عزیزی اظهار داشت: استخر شهرک وحدت با 2 میلیارد تومان اعتبار و 65 درصد پیشرفت فیزیکی تا هفته دولت و پروژه سالن طبقاتی با یک میلیارد و سیصد میلیون تومان اعتبار و 2 هزار متر بنا در دو طبقه احداث و تا دهه فجر امسال آماده بهره برداری می شود.

وی با اشاره به فقر زیرساخت های ورزشی در فردیس از همه دستگاه ها خواست تا با توسعه زیرساخت های ورزشی به توسعه ورزش و حفظ سلامت جامعه مشارکت فعال داشته باشند.

گفتنی است برای پروژه های ورزشی فردیس که عملیات احداث آن  از 3 سال گذشته آغاز شده، باید مراحل کسب مجوز پیش از اجرا، طی می شد که این موضوع موجب بروز مشکلاتی در ادامه عملیات اجرایی این پروژه ها شد که امروز با هماهنگی فرماندار و همکاری مجموعه مدیریت شهری فردیس، عملیات تکمیلی این پروژه ها ادامه خواهد یافت.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...