نتایج سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت اعلام شد
پرینت
#١٩١٢
94/03/09 شنبه 20:02

نتایج سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت اعلام شد

فردیس نیوز - سرپرست معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز :نتایج سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت پنج‌شنبه 7 خردادماه اعلام شد.

به گزارش فردیس نیوز ، حجت الاسلام محمود دهقاندار اعلام کرد:نتایج سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت پنج‌شنبه 7 خردادماه اعلام شد.

حجت الاسلام دهقاندار ،سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: سیزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در روز جمعه 11 اردیبهشت‌ماه سال جاری در بیش از 280 شهرستان کشور به صورت همزمان و سراسری برگزار شد که در آن حدود 54 هزار نفر ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند.

دهقاندار افزود: در این آزمون که در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار شد شرکت‌کنندگان گروه سنی زیر 12 سال در رشته‌های حفظ قرآن کریم در بخش آزمون شفاهی و سایر شرکت‌کنندگان در بخش کتبی این آزمون شرکت داشته‌اند.

وی ادامه داد: در این آزمون که در 17 رشته امتحانی و در چهار بخش حفظ قرآن، ترجمه و مفاهیم قرآن، تدبر در قرآن و ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه برگزار شد بیش از 70 درصد ثبت‌نام کنندگان حضور داشته‌اند.

دهقاندار گفت: نتایج این آزمون در روز پنج‌شنبه 7 خردادماه اعلام شد و پس از آن به مدت یک هفته، فرصت جهت رسیدگی به شکایات و اعتراضات قرآن‌آموزان در نظر گرفته شده است که از این موضوع طریق ثبت در سامانه آزمون‌های سراسری قرآن و عترت به نشانی www.quranedu.ir امکان‌پذیر خواهد بود.همچنین در این زمان امکان ویرایش عکس داوطلبین جهت صدور گواهینامه ممکن می‌باشد.

 

 

1 دیدگاه

98/02/04 چهارشنبه 08:24
[1] علی یحیایی:

ضمن تشکر از برگزاری این آزمون میخواستم چند مورد رو پیگیری بفرمایید الف) موقع ثبت نام قسمت آمار دهی خیلی عالی انجام میشه امام بعد از آزمون اماری از اینکه از هر استان چند درصد ثبت نام شده ها قبول شدند دیده نمیشه ب) آیا برای مدارک که گرفته داده میشه تاریخی برای اعتبار نیاز نیست زده بشه یعنی کسیکه حافظ 20 جزء هست تا اخر عمر با همین کیفیت خواهند ماند ، در مورد رشته هایی مثل حفظ که در صورت کار نکردن مهارت شخص روز به روز کاهش پیدا میکنه کار غیر منطقی نیست به خدا! الان مدارک زبان مثل تافل و آیلتش هم تاریخ اعتبار دارند چون چه بسا اونها هم اگر با تمرین همراه نباشه ضعیف بشه. ج) درصدی در مورد اینکه به تفکیک استان ها چقدر از شرکت کننده داوطلب آزاد هستند میتونه مفید باشه و مزایای این شاخص بر کسی پوشیده نیست

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز