نباید از صدا و سیمایی که تنها 2 سال سابقه دارد انتظار بیشتری داشت!

صدا و سیمای البرز به تکنولوژی روز تجهیز می‌شود

فردیس نیوز - مدیرکل صدا و سیمای البرز با بیان اینکه صدا و سیمای البرز به تکنولوژی روز تجهیز می‌شود، گفت: استودیوهای جدید با جدیدترین تکنولوژی‌های روز در حال آماده‌سازی و تجهیز است که در این صورت رشد مناسبی در حوزه کیفیت برنامه‌ها صورت می‌گیرد.

به گزارش فردیس نیوز ، علی رامک ، با اشاره به اهم برنامه‌های صدا و سیمای البرز در سال جاری اظهار داشت: توجه به دین، اخلاق، امید و آگاهی چهار محور اساسی صدا و سیما، طبق بیانات مقام معظم رهبری است که باید توسط صدا و سیما به آن پرداخته شود.

وی با بیان اینکه استفاده از پتانسیل‌های استانی و شناخت مسائلی که در استان وجود دارد از دیگر موارد مهم به شمار می‌رود، افزود: با شناسایی این موارد به ویژه در مسائل اجتماعی می‌توان برنامه‌ها و راهبردهای ویژه‌ای در صدا و سیمای البرز در نظر گرفت.مدیرکل صدا و سیمای استان البرز گفت: پرداختن به بحث زن در خانواده، موضوعات اجتماعی طلاق و مواد مخدر و سایر موضوعات اجتماعی و نیز سبک زندگی از اصلی ترین مواردی است که در دستور کار برنامه‌سازی صدا و سیمای مرکز البرز قرار دارد.

وی در مورد کیفیت پائین برنامه‌ها و مخاطبان کم این شبکه در استان البرز، تصریح کرد: صدا و سیما باید بر اساس سبقه و سابقه دیده شود و از صدا و سیمایی که 2 سال از افتتاح آن می‌گذرد و دارای زیرساخت مناسب نیست و به نوعی زود راه‌اندازی شده نباید بیش از این انتظار داشت.

رامک با بیان اینکه ارتقا کیفیت برنامه‌ها در صدا و سیما به زمان احتیاج دارد، خاطرنشان کرد: باید با شبکه‌های استانی همجوار که بیش از 10 سال سابقه فعالیت دارند مقایسه کرد و در حال حاضر صدا و سیمای البرز طفل نوپایی است که باید بسترهای لازم را برای ارتقا کیفیت برنامه‌ها فراهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مباحث زیرساختی و جابجایی مرکز صدا و سیما از جمله مشکلات موجود در این حوزه است، گفت: مرکز جدیدی به تازگی تحویل گرفته شده که استودیوهای جدید با جدیدترین تکنولوژی‌های روز در حال آماده سازی و تجهیز است که در این صورت رشد مناسبی در حوزه کیفیت برنامه‌ها صورت می‌گیرد.مدیرکل صدا و سیمای استان البرز اظهار داشت: در مورد افزایش کمیت برنامه‌ها نیز برنامه‌ریزی‌هایی در دست بررسی قرار دارد که با توجه به وضعیت استان اجرایی می‌شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه