ناحیه صنعتی داشلیجه دهه فجر راه اندازی می شود
پرینت
#۶۵٢٧
98/05/13 يكشنبه 15:22

ناحیه صنعتی داشلیجه دهه فجر راه اندازی می شود

اکبریان خطاب به شورای فردیس: شهردار شایسته انتخاب کنید تا بعدا پشیمان نشوید!

آقانوری/ نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع در روند اغنتخاب شهردار فردیس تأکید کرد و گفت: من و آقای کولیوند مداخله ای در انتخاب شهردار نداریم.

به گزارش فردیس نیوز، عزیز اکبریان در دومین نشست شورای اداری شهرستان فردیس بر لزوم تسریع در روند انتخاب شهردار فردیس تأکید کرد و افزود: از شورای فردیس تقاضا دارم در راستای خدمت به مردم، گذشت داشته باشند و در اسرع وقت، با همدلی و هماهنگی بیشتر، شهردار فردیس انتخاب کنند. همچنین برای انتخاب فردی شایسته، برای سمت شهردار فردیس  دقت کافی را داشته باشند تا پس از انتخاب، پشیمان نشوند!

وی همچنین با بیان اینکه من و آقای کولیوند در انتخاب شهردار فردیس  مداخله نمی کنیم؛  تصریح کرد: ما نه سفارشی برای کسی داریم و نه کسی را توصیه می کنیم.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات شهرستان فردیس توسط نمایندگان پیگیری شده است؛ گفت: فرمانداری و دستگاه های ذیربط با پیگیری مستمر برای حصول نتیجه و اجرایی شدن تصمیمات در جهت افزایش  خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

وی به مشکلات تقسیمات سیاسی در شهرک صنعتی داشلیجه و مانع قانونی آن برای قرار گذفتن در حوزه دو شهرستان، اشاره کرد و افزود: شهرک صنعتی داشلیجه در حوزه شهرستان فردیس تحت عنوان ناحیه صنعتی زیبادشت در دهه فجر امسال راه اندازی می شود که پیگیری های لازم و اقدامات اولیه برای اجرای این امر نیز صورت گرفته است.

اکبریان انجام پروژه زیرگذر شیخ آباد و رفع مشکلات ترافیکی در این منطقه از بخش مشکین دشت را ضروری دانست و اظهار داشت: در این خصوص جلساتی با مسئولان ذیربط برگزار شده و بازدیدی با حضور مدیرعامل راه آهن کشور از  مسیر گرمدره، سرحدآباد و زیرگذر شیخ آباد صورت گرفته است.  صورتجلسه در این خصوص در استانداری تنظیم و وعده هایی برای انجام 3 ماهه این پروژه داده شد که باید این موضوع مورد پیگیری جدی توسط فرمانداری قرار گرفته و  مجموعه عمرانی فرمانداری به صورت مستمر به نمایندگان البرز گزارش دهند تا در صورت قصور ، موضوع توسط نمایندگان مجلس، مورد پیگیری بیشتر  قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به افتتاح پروژه های ورزشی اخیر در شهرستان فردیس بر لزوم همکاری مدیریت شهری در توسعه اماکن ورزشی تأکید کرد و افزود: با توجه به تراکم جمعیت و کمبود سرانه ورزشی، مدیریت شهری در فردیس و مشکین دشت نسبت به  ایجاد اماکن ورزشی از جمله چمن مصنوعی و توسعه ورزش به ویژه ورزش همگانی توجه داشته باشند.

نماینده مردم البرز در پارلمان ملی در بخش دیگری با اشاره به سالگرد اعلام افزایش تحریم های آمریکا علیه ایران، گفت: بسیاری کمبودها  در کشور وجود دارد و تحریم ها شوخی بردار نیست. امروز برای گذر از شرایط کنونی جهاد اقتصادی لازم است. اقدامات بسیاری در حوزه اقتصاد مقاومتی در شرایط تجریم انجام شده که نباید نادیده گرفته شود و همه باید با حفظ وحدت و همدلی و دوری از اختلافات به عبور از این شرایط کمک کنیم.

 

SecImgSes



جستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...