موفقیت های دانش آموزان فردیس در سطح کشور از افتخارات آموزش و پرورش این شهرستان
پرینت
#۴١٨۴
95/06/16 سه شنبه 20:52

موفقیت های دانش آموزان فردیس در سطح کشور از افتخارات آموزش و پرورش این شهرستان

مدارس روستای فرخ آباد زیبادشت تحت نظارت اموزش و پرورش فردیس قرار گرفت

فردیس نیوز- مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس موفقیت های دانش آموزان در سطح کشور را از جمله افتخارات آموزش و پرورش این شهرستان عنوان کرد.

به گزارش فردیس نیوز،فرشته فهمیده گفت: در سال جاری دانش آموزان شهرستان فردیس توانستند موفقیت های بسیاری را در رشته های مختلف در سطح کشور بدست آورند که از جمله افتخارات این آموزش و پرورش و موجب ایجاد انگیزه خدمت برای همکاران فرهنگی این مجموعه می باشد.

وی افزود: در جشنواره کشوری مهارت های هنر کار و دانش، رتبه های اول کشور در رشته های معرق و رنگ روغن، رتبه دوم در معرق و رتبه سوم در نگارگری، کسب مقام اول مسابقات فوتسال کشوری در مقطع ابتدایی، مقام اول کشوری در رشته های نهج البلاغه و قرائت در سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت کشور، کسب رتبه اول، دوم و سوم کشور در جشنواره مهارت های هنری شاخه کار و دانش، کسب رتبه اول کشور در پرسش مهر ریاست جمهوری،  قهرمانی جهان در رشته ووشو توسط دانش آموز روژین علی کرمی، قهرمانی کشور در رشته باستانی توسط محمدمهدی شوندی و همچنین قهرمانی های سید علی حسینی در رشته تکواندو و سارا رستمی در مسابقات چرتکه از  جمله افتخارات آموزش و پرورش شهرستان فردیس می باشد.

فرشته فهمیده اظهار داشت: در حوزه آموزشی اقدامات بسیار خوبی برای رشد و تقویت آموزشی دانش آموزان شکل گرفته که بهبود توسعه متوازن در رشته تجربی از41/8 درصد به 39/55 درصد و توسعه رشته انسانی از 25 کلاس به 33 کلاس از آنجمله است.

 وی همچنین با بیان اینکه هوشمندسازی مدارس دولتی در سال جاری  از 40/96 درصد به 67/3 درصد رسیده است ادامه داد: در راستای سیاست های وزیر محترم آموزش و پرورش و ارتقای سطح آموزش توسعه کلاس های موضوعی از 49 کلاس به 80 کلاس ، ساماندهی بهینه نیروی انسانی، کاهش ساعات حق التدریس، تکمیل و ارتقای تجهیزات کارگاه های هنرستان ها و ارتقای توانمندی همکاران فرهنگی در  مجموعه اموزش و پرورش شهرستان فردیس صورت گرفته است.

فهمیده راه اندازی پژوهش سرای دانش آموزی و احیاء دارالقرآن در فردیس را از جمله اقدامات مهم آموزش و پرورش این شهرستان عنوان کرد و افزود: در جهت رفاه حال همکاران فرهنگی، مرکز رفاهی- آموزشی وصل راه اندازی شد و با ساخت استخر فرهنگیان امیدواریم گام کوچکی در راستای ایجاد امکانات رفاهی برای همکاران فرهنگی برداشته باشیم.

وی همچنین از انتقال مدارس روستای فرخ آباد زیبادشت از تحت نظارت اموزش و پرورش ناحیه 3 کرج به آموزش و پرورش شهرستان فردیس خبر داد و گفت: کلیه اقدامات و مراحل اداری این انتقال انجام شده و از سال تحصیلی 95-96 مدارس این روستا نیز زیرمجموعه اداره اموزش و پرورش شهرستان فردیس می باشد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...