مهندس مجرد: انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان نمایشی نیست

عملکرد انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان فردیس با جدیت از سوی فرمانداری پیگیری می شود/انتخابات در فضایی آرام و بدون تنش انجام شد

فردیس نیوز معاون مالی، اداری و برنامه ریزی فرمانداری فردیس گفت: انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان نمایشی نیست و عملکرد آن با جدیت از سوی فرمانداری پیگیری می شود .

به گزارش فردیس نیوز ، مهندس محمد مجرد ضمن تبریک به اعضای منتخب انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: کسانی که به عنوان اعضای هیئت مدیره بو با رأی اعضای انجمن انتخاب شدند، وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید تمام تلاش خود را در راستای اهداف، وظایف انجمن و احقاق حقوق مصرف کنندگان بکارگیرند و امیدوایم این انجمن در راستای قانون بتواند موجبات رضایت خاطر و آسایش مردم را فراهم نماید.

وی با تأکید بر اینکه این انجمن نمایشی نیست و عملکرد آن با جدیت از سوی فرمانداری پیگیری می شود افزود: وظیفه این انجمن پیگیری مطالبات مردم در چاچوب قانونی اساسنامه انجمن بوده و باید در این راستا حرکت کند و گزارش عملکرد ماهیانه خود را به فرمانداری ارسال نماید.

مجرد ضمن ابراز رضایت از روند انتخابات گفت: خوشبختانه با تلاش ستاد برگزار کننده ، مراحل انتخابات از ابتدای ثبت نام اعضا ، صدور کارت عضویت، رأی گیری و شمارش آراء در چارچوب قانونی و در فضایی آرام و بدون تنش از ساعت 8:30 روز 31 خرداد تا ساعت 18 انجام شد .

وی ادامه داد: از مجموع 1533 نفر عضو ثبت نامی، 62 نفر بعنوان کاندیدای هیئت مدیره در انتخابات شرکت کردند و 906 رأی نیز جمع آوری  و نتیجه آراء نیز به شرح زیر اعلام شد:

نفر اول آقای سید  حمید یعقوبی     350 رأی

نفر دوم  آقای حسن مددی      333 رأی

نفرسوم خانم رقیه سخایی       330 رأی

نفرچهارم آقای امیر محمدی      327 رأی

نفر پنجم آقای سیدفخرالدین مختاری      316 رأی

بازرس آقای محمد   علی اکبری       307 رآی

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه