مهمترین هدف اداره گاز فردیس؛
پرینت
#۶٣٧٩
98/02/28 شنبه 10:00

مهمترین هدف اداره گاز فردیس؛

ارائه خدمات مطلوب، احترام و اعتماد سازی در راستای تکریم ارباب رجوع

فردیس نیوز- رئیس اداره گاز شهرستان فردیس ضمن تشریح عملکرد این اداره در سال 97گفت: با توجه  به نقشه راه تعالی شرکت گاز استان البرز در افق 1404، تامین گاز مطلوب، ایمن و پایدار برای مشترکین مد نظر قرار دارد.

به گزارش فردیس نیوز، محمد علیخانی با بیان اینکه آسیب شناسی شبکه به عنوان اولین گام در مسیر تحقق اهداف و ارائه خدمات مطلوب انجام شده است؛ بر لزوم اقدامات پیشگیرانه برای مدیریت بحران تأکید کرد و افزود:  تهیه لیست مدیریت بحران و لوح آماده باش زمستانی پرسنل اداره گاز فردیس هر ساله پیش از شروع فصل سرما و ارسال آن به فرمانداری و دستگاه های ذیربط یکی از مهمترین اقدامات اداره گاز شهرستان فردیس است، تا مواقع بحران از گاز مستمر بی بهره نباشیم.

وی افزود: نمایان سازی و همسطح سازی تمام شیرهای پلی اتیلن و فولادی(شیرهای قطع و وصل گاز)  از UTM به GIS در راستای تسهیل و سرعت بخشی در مواقع بحران انجام شد.

رئیس اداره گاز شهرستان فردیس همچنین تامین خودرو مدیریت بحران و تجهیزات مرتبط از جمله موتور برق، بازسازی ابینه ایستگاه TBS شهرک ناز، ساخت حفاظ های ایمنی ضد سرقت، تامین قفل های جدید برای تمام ایستگاه های تقلیل فشار، تامین برق ایستگاه سیمین دشت، راه اندازی ایستگاه CPS را از مهمترین اقدامات انجام شده در سال 1397 برشمرد.

وی به روز کردن نقشه های اجرایی و امدادی و سیستمی کردن 750 کیلومتر ازبیلت رقومی، برای ارائه به ادارات خدمات رسان را از دیگر اقدامات اداره گاز فردیس دانست و اظهار داشت: با این کار دیگر نیاز به داشتن نقشه های کاغذی نیست و کار به صورت سیستمی انجام می شود.

این مسئول گفت: شناسایی و رفع نواقص تنگناها قبل از فرا رسیدن زمستان، به روز کردن صورت وضعیت های پیمان بهره برداری و فروش، ارائه برنامه کنترل پروژه برای اولین بار، پیشنهاد و اجرای نمونه طرح اسکیوزر انبری برای اولین بار نیز از اقدامات اداره گاز فردیس در راستای نقشه تعالی شرکت گاز استان البرز است.

وی افزود: با وجود کمبود برخی سمت های سازمانی همچون امور مشترکین وغیره، وصول مطالبات اداره گاز فردیس روند صعودی داشته، به طوری که برای اولین بار تهاتر بیش از 21 میلیارد تومانی با نیروگاه منتظر قائم فردیس انجام شده است.

علیخانی آموزش و فرهنگسازی در خصوص رعایت نکات ایمنی در جامعه را ضروری دانست و گفت: برگزاری دوره های آموزشی ایمنی گاز در مساجد،  مدارس راهنمایی و دبیرستان، برگزاری مانورها جهت سنجش آمادگی، تعامل با مسئولین شهری در راستای رضایتمندی مردم نیز جزو برنامه های سال گذشته اداره گاز شهرستان فردیس بوده است که در سال جاری نیز با جدیت بیشتری پیگیری می شود.

وی تامین گاز مطلوب، ایمن و پایدار برای مردم را از مهمترین اهداف سال جاری دانست و گفت: در کنار این هدف، توجه به مسئولیت های اجتماعی از دیگر برنامه های ما برای سال جاری است.

رئیس اداره گاز فردیس با اشاره به اهمیت بازسازی و مقاوم سازی شبکه تاکید کرد: به همین منظور بازسازی و مقاوم سازی بیش از 10 مورد ابنیه ایستگاه های تقلیل فشار،2 مورد ایستگاه های سیکل ترکیبی و بخار نیروگاه فردیس، 300 مورد علمک های معلق، 130 متر خطوط تغذیه 20 اینچ انبار نفت و اتمام مقاوم سازی تاسیسات زیرزمینی در برنامه کاری سال جاری این اداره قرار دارد.

به گفته علیخانی پیاده سازی GIS در راستای مقاوم سازی خطوط، شبکه، انشعابات و عملیاتی کردن آن در شهرستان فردیس،به طول 750 کیلومتر،حذف 40 مورد شیرهای فلنجی و 286 عدد ولوهای فولادی، بازسازی و مقاوم سازی یک ایستگاه CPS و تفکیک کنتورها و جمع آوری ایستگاه در 3 مجتمع، از جمله اقدامات اداره گاز فردیس در راستای ایمنی مشترکین و مقاوم سازی شبکه در سال جاری است.

رئیس اداره گاز شهرستان فردیس اقدامات فرهنگی در راستای اشتراک پذیری و تبدیل هزار مورد از مصارف غیر مجاز به مجاز را از دیگر  برنامه های سال 98 این اداره عنوان کرد و گفت: این کاردر راستای فرهنگ سازی استفاده صحیح از گاز انجام می شود.

علیخانی در پایان تصریح کرد: ارائه خدمات مطلوب همراه با محبت، احترام و اعتماد سازی در راستای تکریم ارباب رجوع، از مهمترین اهداف اداره گاز فردیس است که امیدواریم بتوانیم با ارتقای سطح کیفی خدمات، در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان گام های مثبتی برداریم. 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ترویج ارزش های دفاع مقدس با اجرای برنامه های فرهنگی ترویج ارزش های دفاع مقدس با اجرای برنامه های فرهنگی
یادمان شهدای شهرک وحدت افتتاح می شود ...
بیگلو تاکید کرد؛ بیگلو تاکید کرد؛
صدور جواز بدون تاییدیه بهداشت توسط اتحادیه میوه و پروتئین شهرستان فردیس ...
اقدامات ویژه نظارتی دامپزشکی فردیس در ایام عزاداری اقدامات ویژه نظارتی دامپزشکی فردیس در ایام عزاداری
معاینه و بازرسی 726 دام سبک و سنگین در جهت حفظ سلامت مردم ...
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...