مهمترین نتیجه شهادت سردار سلیمانی؛ اتحاد در محور مقاومت
پرینت
#۶٨٣۴
98/10/17 سه شنبه 14:00

مهمترین نتیجه شهادت سردار سلیمانی؛ اتحاد در محور مقاومت

فرمانده محور مقاومت : از اهداف شهدا کوتاه نمی آییم و انتقام سخت خواهیم گرفت

فردیس نیوز- سردار سید حیدر موسوی گفت: اتحاد و انسجام محور مقاومت، مهمترین نتیجه شهادت سردار سلیمانی و همراهانش است.

به گزارش فردیس نیوز، فرمانده محور مقاومت در مراسم گرامیداشت شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی و یارانش در شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع المهدی برگزار شد؛ ضمن تقدیر از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع شهدای گرانقدر جبهه مقاومت، بیان کرد: در سراسر دنیا این حضور گسترده مردم دیده شد و انتظار می رود مراسمات بزرگداشت این شهدا، بصیرت افزا و معرفتی باشد و وقایع، سوابق و نتیجه جهاد در جبهه مقاومت برای مردم بازگو شود.

وی با اشاره به قیام امام حسین (ع) که موجب پایداری اسلام شد؛ افزود: قاسم سلیمانی و همراهانش با شهادت خود موجب  بیداری مردم، اتحاد و همبستگی بین ملت شدند؛ افزود: سردار قاسم سلیمانی و همراهانشان جانشان را فدای اسلام کردند و به لقاء الله پیوستند و اکنون وظیفه ماست که راهشان را ادامه دهیم و اهدافشان را دنبال کنیم.

سردار موسوی با بیان اینکه بغض و کینه دیرینه آمریکایی ها علیه انقلاب و ارکان نظام جمهوری اسلامی دلایل متعددی دارد و موانعی را در راه سلطه طلبی های امریکا قرار داده است؛ خاطرنشان کرد:  این موانع هرگز برداشته نمی شود؛ چرا که حق و باطل هرگز در هم آمیخته نخواهد شد.

وی با اشاره به تلاش های آمریکایی برای تسلط بر خاورمیانه و هزینه ۷ تریلیون دلاری در این منطقه، گفت: متاسفم ‌برای اینکه آمریکا از سرمایه مسلمانان برای بمباران، تخریب و غارت سرزمین های اسلامی و توطئه علیه ایران استفاده می کند؛ اما طرح های آمریکایی ها برای نابودی کشورهای اسلامی از جمله یمن،  به مدد خداوند و به کمک سردار سلیمانی و یارنش از بین رفت و امروز حل این مسئله برای آنها بغرنج است و به همین دلیل از انقلاب اسلامی، علمدار و سردار سلیمانی، فرمانده میدانی جمهوری اسلامی کینه دارند.  

فرمانده محور مقاومت با بیان اینکه آمریکایی ها تلاش کردند در خلیج فارس اختیارات ایران را محدود کنند؛ اظهار داشت: آمریکا قصد داشت کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپایی ها را با خود  همراه کنند تا به نیروی دریایی ما اجازه حضور در خلیج فارس ندهند؛ اما جمهوری اسلامی ایران با ائتلاف روسیه و چین در جایی مانور اجرا کردند که آمریکا قرار بود ائتلاف کند.

وی افزود: با حمایت آمریکا و همدستانش، داعش ایجاد و تقویت شد و با ادعای مسلمانی امنیت منطقه و زندگی مردم را مختل و به قتل و غارت مسلمانان را پرداخت اما سردار سلیمانی و مدافعان حرم طومار آنها را درهم پیچیدند. سوریه تا یک قدمی سقوط پیش رفت و بسیاری از شهرهای آن سقوط کرده بود که با کمک شهید همدانی، سپهبد سلیمانی و بسیاری از شهدای مدافع حرم و بسیج مردمی سوریه نجات یافت.

سردار موسوی با اشاره به حضور داعش در عراق به سرکردگی ابوبکر بغدادی و حمایت آمریکا، بیان کرد: داعش در عراق  اموال مردم و بسیاری از شهرها را مصادره کرد اما  برادران شما با تدبیر مقام معظم رهبری(مدظله) و حمایت ملت شریف ایران، برنامه دفاع وطنی را در قالب حشدالشعبی در عراق پیاده کردند و با کمک سردار قاسم سلیمانی و همراهانش شهرهای عراق از جنوب تا شمال پاکسازی شد.

وی با بیان اینکه آمریکا با حمایت داعش می خواست از سقوط آنها جلوگیری کند؛ یادآور شد: علیرغم تبلیغات و حمایت های گسترده از سوی رسانه ها به ویژه رسانه های عرب زبان به نفع داعش، طبق وعده سردار سلیمانی، طومار داعش  در هم پیچیده شد.

فرمانده محور مقاومت هدف  دشمنان اسلام و استکبار جهانی را ایجاد تفرقه بین کشورهای اسلامی دانست و گفت: انسجام و اتحاد در محور مقاومت، نتیجه خون شهداست و حضور ۲۰ میلیونی مردم برای مشایعت سردار سلیمانی نتیجه این اتحاد است. با شهادت سردار سلیمانی و همراهانش چیزی به عنوان گفتمان ملت های مسلمان با مستکبران وجود نخواهد داشت و برای همگان اثبات شد که آمریکا قابل اعتماد نیست و همه مسلمانان را فدای اهداف خود می کند. در این راستا ملت عراق و سایر کشورهای منطقه بیدارشدند و عراق  دستور خروج امریکا از این کشور را صادر کرد.

وی در ادامه با تاکید بر بصیرت افزایی جامعه و شناخت دشمنان اسلام، خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیکی زمان انتخابات مجلس، مردم توجه داشته باشند افراد شایسته و دلسوز را برای این امر انتخاب کنند.

سردار موسوی با بیان اینکه با تمام توان راه سردار سلیمانی را ادامه خواهیم داد و همچون ایشان از رهبری حمایت خواهیم کرد؛ گفت: به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله) از آمریکا انتقام سخت خواهیم گرفت؛ اما زمان، مکان، هدف و شدت آن هنوز مشخص نیست و طی یک حمله برق آسا و سریع انجام خواهد شد. اما انتقام دوم تدریجا طبق اهداف مقاومت پیاده سازی می شود. ما آماده ایم جان خود را در این راه فدا کنیم. جوانان کشور همه آماده اند و از اهداف شهدا کوتاه نخواهیم آمد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...