مهمترین برنامه های شهردار جدید فردیس:
پرینت
#۶٨٣٩
98/10/18 چهارشنبه 15:57

مهمترین برنامه های شهردار جدید فردیس:

پیگیری مطالبات مردم، هویت بخشی،توسعه و نگهداشت شهر

فردیس نیوز - شهردار فردیس بر لزوم انجام اقدامات ویژه در حوزه فرهنگی شهر تاکید کرد و گفت: هویت بخشی به این شهر به طور ویژه در دستور کار خواهد بود.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده در مراسم معارفه شهردار فردیس که پیش از ظهر امروز چهارشنبه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه شهر فردیس نیازمند همدلی، داشتن روحیه انقلابی و تلاش ‌در جهت خدمت گذاری به مردم است؛ افزود: امیدوارم بتوانیم با همکاری و تعامل در مجموعه مدیریت شهری، در مسیر تسریع و تسهیل امور مردم گام برداریم و درجهت افزایش رضایتمندی شهروندان تلاش کنیم.

 وی با بیان اینکه مطالبات به حق شهروندان  پیگیری  خواهد شد؛ گفت: با کمک همکارانم در شهرداری فردیس در راستای تحقق اهداف مدیریت شهری که هویت بخشی، بهبود وضعیت اجتماعی، فرهنگی و رفاهی شهر است؛ از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

شهردار فردیس یکی از مهمترین برنامه های خود را انتزاع کامل فردیس از کرج و تهیه طرح‌های جامع و تفصیلی شهر فردیس اعلام کرد و گفت: ارتقای ساختار و رتبه شهرداری فردیس  و نگهداشت و توسعه شهر در دستور کار است امید دارم با کمک خداوند و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر ارگان های شهرستان فردیس در جهت توسعه این شهر موثر باشم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری