مهدی فاطمی؛ شهردار منتخب فردیس شد
پرینت
#۶۵۴۴
98/05/23 چهارشنبه 18:06

مهدی فاطمی؛ شهردار منتخب فردیس شد

فردیس نیوز- سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس گفت: از بین 60 کاندیدای احراز سمت شهردار فردیس، مهدی فاطمی با کسب 6 رأی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار منتخب فردیس شد.

به گزارش فردیس نیوز، مجتبی قاسمی در حاشیه نشست فوق العاده شورا که برای اجرای آخرین مرحله از روند انتخاب شهردار فردیس عصر امروز برگزار شد، در این خصوص توضیحاتی را ارائه داد. وی با اشاره به استعفای غفاری از سمت شهردار فردیس، گفت: بر اساس خرد جمعی و تصمیم شورا، برای انتخاب شهردار فردیس، فراخوان عمومی اعلام شد که طی آن 60 رزومه از افراد مختلف در سراسر کشور به دبیرخانه شورا ارسال شد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یادآورشد: چارچوب انتخاب شهردار فردیس آیین نامه اجراییی وزارت کشور بوده است که طی آن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با گرایش های خاص و سابقه 7 سال مدیریت میانی مد نظر قرار گرفته و بر این اساس 36 نفر از این افراد، به دلیل عدم احراز شرایط لازم حذف شدند.

وی افزود: در مرحله بعد، 24 نفر کاندیدای باقیمانده احراز سمت شهردار فردیس، طی دو روز با حضور در صحن شورای اسلامی شهر فردیس، از رزومه و فعالیت های خود دفاع کردند که از بین این افراد با رای اعضای شورا 5 نفر انتخاب شدند که در مرحله بعدی هر نفر در زمانی حدود 45 دقیقه به معرفی برنامه های آتی و عملکرد گذشته خود، پرداختند.

قاسمی همچنین اظهار داشت: از بین 5 نفر، یک نفر انصراف داد و دو نفر سید محمد میرزمانی و سیدمهدی فاطمی به عنوان دو نفر نهایی انتخاب شدند که امروز و در آخرین مرحله از انتخاب شهردار فردیس، این دو نفر برنامه های خود را در صحن شورا ارائه کردند.

وی افزود: در نهایت مهدی فاطمی با کسب 6 رای از جمع 8 نفره اعضای حاضر در شورای اسلامی شهر، به عنوان شهردار فردیس انتخاب شد که صورتجلسه امروز شورا به وزارت کشور ارسال می شود تا پس از طی مراحل قانونی، حکم شهردار فردیس به امضای وزیر کشور برسد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس تصریح کرد: تا زمان تأیید و امضای حکم مهدی فاطمی به عنوان شهردار فردیس توسط وزیر کشور، مسعود نجفی به عنوان سرپرست شهرداری فردیس در سمت خود باقی خواهد ماند.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که آیا در صورت عدم تأیید شهردار منتخب فردیس توسط وزیر کشور، شورا برنامه یا فردی دیگر برای انتخاب شهردار دارد؟ گفت: در صورت عدم تأیید شورا می تواند به رأی خود اصرار کند و نتیجه این امر به تصمیم هیئت نظارت بستگی دارد که امیدوارم با توجه به زمان اندک باقیمانده از دوره پنجم شورا، این موضوع مورد تأیید وزیر کشور واقع شود.

گفتنی است تا پیش از استقلال شورا و شهرداری فردیس از کرج، مهدی فاطمی سمت مدیر منطقه 3 شهرداری کرج (منطقه یک کنونی شهرداری فردیس) را عهده دار بود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری