مهار 80فقره حریق در کرج طی 168 ساعت

نجات26 شهروند از چنگال خطر

فردیس نیوز - سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در تشریح گزارش عملکرد عملیاتی این نهاد در 168 ساعت گذشته به مهار 80 فقره آتش سوزی کوچک و بزرگ در اقصی نقاط شهر و همچنین نجات جان 26 شهروند از دام حوادث و خطرات اشاره کرد.

به گزارش فردیس نیوز ،کلانشهر کرج طی 168 ساعت گذشته دستخوش حوادثی شد که مقابله و مهار آنها تنها از عهده نیروهای امداد و نجات سازمان آتش نشانی کرج ساخته بود.

ستاد فرماندهی آتش نشانی کرج بزرگ با شماره 125 در هر زمان و مکان آمادگی دریافت گزارش وقوع حادثه یا خطر در اقصی نقاط شهر و نیز اعزام تیم های عملیاتی به محل مربوطه را داراست و آتش نشانان در جدال با دود و آوار و آتش به دنبال گستراندن چتر ایمنی بالای سر حادثه دیدگان هستند.

در همین راستا، 502 نفر از نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی کرج در هفته ای که گذشت، با مهار 80 مورد آتش سوزی شامل: حریق مسکونی، تجاری، آتش سوزی ضایعات، خودرو و ... موفق به نجات جان 26 شهروند حادثه دیده شدند و آرامش را از میان هاله ای از دود و غبار به خانواده های آنان بازگرداندند.

انجام 41 مورد عملیات امداد و نجات شامل محبوس شدن افراد در خودرو، واحد مسکونی و ریزش آوار و همچنین 22 مورد احتیاط از حادثه بخش دیگری از عملکرد عملیاتی آتش نشانی کرج در هفته ای که گذشت، است.

این میزان عملیات در مدت زمان 129 ساعت و با پشتیبانی 195 دستگاه خودروی سبک و سنگین عملیاتی در سطح مناطق دوازده گانه شهر کرج به ثمر نشسته است.

ماحصل عملیاتهای فوق نجات جان 26 نفر از شهروندان و نیز انتقال 10 نفر مصدوم جهت بررسی پزشکی به عوامل اورژانس و متاسفانه 3 نفر فوتی بوده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه