- منظور وزیر کشور از تخلفات تعاونی مسکن وزارت کشور، استان البرز نبوده است

فردیس نیوز - معاون امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه منظور وزیر کشور از تخلفات تعاونی مسکن وزارت کشور، البرز نبوده است، گفت: در ۸ ماه گذشته هیچ اقدامی از سوی معاونت عمرانی استانداری البرز برای تعاونی‌های مسکن وزارت کشور انجام نشده است .

به گزارش فردیس نیوز ،  هیربد معصومی  با اشاره به تخلفاتی که در مورد تعاونی‌های مسکن متخلف در استان‌ها که از سوی وزیر کشور مطرح شد، اظهار داشت: وزیر کشور هیچ‌گونه اشاره مصداقی به استانی در مورد تخلف تعاونی مسکن وزارت نداشته‌ و انتشار این موضوع توسط مطبوعات بسیار عجیب است .

وی افزود: وزیر کشور دستور داده تعاونی‌های مسکن وزارت کشور و سایر تعاونی‌های کارکنان دولت باید مطابق قانون، مراحل صدور پروانه را طی کنند .معاون امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ‌یک از تعاونی‌های وزارت کشور، هیچ تخلفی نداشته‌اند، تصریح کرد: ممکن است هیئت مدیره تعاونی اقدام به خرید زمین‌‌هایی در جای نامناسب کرده‌ باشد، اما این امر ارتباطی با پرسنل وزارت کشور ندارد و وزیر نیز به طور قطع چنین قصدی نداشته‌ است .

وی با اشاره به اینکه بر اساس بیانات وزیر کشور باید جلوی تخلف گرفته شود، گفت: در این راستا شهرداری‌ها و شوراها باید در چارچوب قانون عمل کنند و در عین حال از آنان پشتیبانی می‌شود .

معصومی خاطرنشان کرد: برای تعاونی‌های مسکن وزارت کشور و سایر ارگان‌ها نباید امتیازی قائل شد و مانند سایرین باید به درخواست قانونی آنان پاسخ داده شود و در صورتی که در جایی واقع شده که امکان صدور مجوز میسر نیست، تحت هیچ شرایطی پروانه صادر نشود .

وی اظهار داشت: در چند استان اقداماتی انجام شده که در جریان آن قرار ندارم، اما منظور وزیر کشور از این موضوع استان البرز نبوده، چراکه در 8 ماه گذشته هیچ اقدامی از سوی معاونت عمرانی استانداری البرز برای تعاونی‌های مسکن وزارت کشور انجام نشده است


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه