ممنوعیت نقل و انتقال فرهنگیان به کلانشهرها
پرینت
#١٣٢٣
93/11/28 سه شنبه 17:37

ممنوعیت نقل و انتقال فرهنگیان به کلانشهرها

فردیس نیوز -  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، گفت: به دنبال این هستیم که نقل و انتقال فرهنگیان در سال آینده به وسیله یک سیستم هوشمند انجام شود .

به گزارش فردیس نیوز ،  فرهنگیان همواره با مشکلات نقل و انتقال به ویژه در مناطق محروم مواجه هستند و بسیاری از آنها با توجه به شرایط اقتصادی و وجود امکانات در مراکز استان‌ها به انجام فعالیت در این مراکز گرایش دارند که به دنبال آن آموزش و پرورش بخشنامه نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۳ موضوع انتقال فرهنگیان در شهر تهران را در تمامی رشته‌ها و به هر شکل ممنوع اعلام کرد و به این ترتیب باید منتظر ماند آیا در بخشنامه سال آینده نیز نقل و انتقال به شهرهای بزرگ ممنوع می‌شود؟!!
سید محمد بدحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش،در خصوص ابلاغ بخشنامه نقل وانتقال فرهنگیان گفت: بخشنامه نقل و انتقال فرهنگیان هنوز مشخص نشده و در حال بررسی است.
وی افزود: ما به دنبال این هستیم که نقل و انتقال فرهنگیان سال آینده به وسیله یک سیستم هوشمند انجام شود تا در محیطی شفاف و قابل رویت باشد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: با این اقدام همه افرادی که متقاضی نقل و انتقال هستند می‌توانند متناسب با نیاز هر مدرسه و منطقه درخواستشان را اعلام کنند.
بدحایی در پایان با بیان اینکه نقل و انتقال به کلانشهرها براساس مقررات جاری ممنوع است عنوان کرد: امیدواریم بخشنامه نقل و انتقال فرهنگیان تا قبل از عید نوروز ابلاغ شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز