ملاقات چهره به چهره فرماندار شهرستان فردیس و مردم

ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی و کاهش فاصله بین دولت و مردم است

 فردیس نیوز -  مهدی مهرور صبح امروز طبق روال هفتگی برنامه ملاقات مردمی، دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان برگزار کرد.

به گزارش فردیس نیوز ، فرماندارشهرستان فردیس در دیدار چهره به چهره با مردم این منطقه گفت: برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن فاصله بین دولت و مردم کاهش می یابد.

در این دیدار که باحضور جمعی از مردم فردیس برگزار شد، شهروندان مسائل و مشکلات خود را ابراز داشته وفرماندار شهرستان فردیس نیز دستورات لازم را برای رسیدگی به مطالبات آنها صادرکرد.

در این ملاقات فرماندار ضمن بررسی مشکلات مردم راهکار های قانونی را ارائه و موارد را پس از بررسی و کارشناسی برای رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داد.

فرماندار شهرستان فردیس بیان داشت: شنیدن مشکلات مردم و حل آنها برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.

نماینده عالی دولت درشهرستان فردیس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خدمت به مردم و حل مشکلات آنان گفت: ‌اساس همین رویکرد ملاقات‌های مردمی به صورت چهره به چهره در دستور کار مجموعه فرمانداری قرار گرفته است و به صورت هفتگی برگزار می شود.

وی بیان داشت: رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم از اولویت های کاری مجموعه فرمانداری و دیگر ادارات است که باید بطور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

مهدی مهرور خاطر نشان کرد: برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن فاصله بین دولت و مردم کاهش میابد و دولتمردان باید ارتباط بی واسطه خود را با مردم حفظ کنند.

فرماندار شهرستان فردیس در جلسه ملاقات مردمی این هفته با 35 نفر از شهروندان فردیس دیدار و مشکلات آنان را بررسی نمود.

در این نشست چند تن از خانواده معظم شهدا و ایثار گران انقلاب اسلامی مسائل و مشکلات خودرا با فرماندار شهرستان فردیس در میان گذاشتند.

گفتنی است جلسه هفتگی ملاقات مردمی فرماندار شهرستان فردیس روزهای سه شنبه در محل فرمانداری برگزارمی‌شود

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه