مقابله با تحریم ها با تکیه بر توان داخلی
پرینت
#۶٨۵۵
98/10/28 شنبه 12:19

مقابله با تحریم ها با تکیه بر توان داخلی

فردیس نیوز- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: مقابله با تحریم ها ازطریق تکیه بر توان داخلی میسر می شود.

به گزارش فردیس نیوز، سورنا ستاری در مراسم افتتاح ساختمان آزمایشگاه نوآوری باز "نخستین پروژه کلانشهر دانایی" که پیش از ظهر شنبه در فردیس برگزار شد، با بیان اینکه توسعه شتاب دهنده ها به طور ویژه در دستور کار معاونت علمی فناوری رئیس جمهور است، اظهار داشت: خوشبختانه شاهد اتفاقات خوبی در البرز هستیم.

وی در ادامه با اعلام این خبر که توافقنامه ای با شهرداری کرج در خصوص استارت آپ ها منعقد می شود، افزود: فعالیت  تیم های استارت آپی، موجب وقوع  اتفاقات مثبتی در زمینه پیشرفت تکنولوژی و دانش و فناوری است.

ستاری با اشاره به ورود  و همکاری  مجموعه مپنا در حوزه استارت آپ ها، تاکید کرد: این اقدام موجب برقراری ارتباط مردم کوچه و بازار با مجموعه های فناوری و علمی می شود که نتیجه آن تولیدات فناورانه خواهد بود.

وی با بیان اینکه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برنامه های خاصی برای مقابله با تحریم ها دارد، بیان کرد: این اقدام با تکیه بر توان داخلی میسر می شود.

ستاری مواد دارویی را به عنوان  اولین شتاب دهنده علمی فناوری، دانست و گفت: در حال حاضر  ۹۸ درصد داروها را در داخل کشور تولید می کنیم و توسعه بیشتر در  حوزه دارویی مد نظر است

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری