معاون فرماندار فردیس: برای مبارزه با مواد مخدر از ظرفیت سمن ها بهره گیری شود
پرینت
#۶۶۴۵
98/07/16 سه شنبه 14:37

معاون فرماندار فردیس: برای مبارزه با مواد مخدر از ظرفیت سمن ها بهره گیری شود

فردیس نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس گفت: مبارزه با مواد مخدر یک وظیفه همگانی است و آموزش، مهمترین روش پیشگیری در حوزه مواد مخدر است.

به گزارش فردیس نیوز، علیرضا صیاد در ششمین نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز  با حضور دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر تنها وظیفه دستگاه های متولی نیست؛ افزود: مواد مخدر تهدیدی برای همه فرزندان این جامعه است و در مبارزه با مواد مخدر باید همه دستگاه ها مشارکت و گزارش اقدامات پیشگیرانه خود را به فرمانداری ارسال کنند.

وی ادامه داد: آمارها  نشان می دهد اقدامات انجام شده در خصوص مبارزه با مواد مخدر کافی نبوده است و در این حوزه علاوه بر مشارکت دستگاه ها باید از مردم کمک بگیریم و اداره بهزیستی استفاده از ظرفیت سمن ها را مورد توجه ویژه قرار دهد.

معاون سیاسی فرماندار فردیس ارتقای سطح آگاهی عموم جامعه از طریق آموزش را مهمترین روش پیشگیری از مواد مخدر دانست و گفت: انتظار داریم دستگاه های متولی امر  جوانان، به ویژه آموزش و پرورش و ورزش و جوانان  در حوزه آموزش و پیشگیری پویاتر عمل کنند.  

وی با تأکید بر اینکه نظارت بر عطاری ها، دکه ها و  باشگاه های ورزشی  در اولویت دستگاه های ذیربط  قرار گیرد، تصریح کرد: در بازرسی و نظارت این اماکن تعارف نکنید و با متخلفان قاطعانه برخورد کنید.

صیاد همچنین از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا از ظرفیت هنرمندان در جهت مبارزه با مواد مخدر و فرهنگسازی در این خصوص بهره گیری کند.

گفتنی است در این نشست گزارشی از عملکرد دستگاه ها در خصوص مبارزه با مواد مخدر ارائه شد و وضعیت کمپ های موضوع ماده 15 و معتادان متجاهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز