معاون خدمات شهری شهرداری فردیس:
پرینت
#۶٠١۵
97/07/22 يكشنبه 16:23

معاون خدمات شهری شهرداری فردیس:

اعلام آمادگی شهرداری فردیس برای مقابله با فصل سرما/تجهیز خودروهای برف روب

فردیس نیوز- معاون خدمات شهری شهرداری فردیس اقدامات انجام شده توسط این حوزه برای آغاز فصل سرما را تشریح کرد.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، علی خوشگرد  با اشاره به آغاز فصل پاییز و بارش های آسمانی، اظهار کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس تمهیدات لازم را برای فصول پاییز و زمستان اندیشیده است تا شهروندان با کمترین چالشی روبه رو نشوند.

وی در ادامه از تجهیز خودرو های سبک و سنگین برف روب در فردیس خبر داد و تاکید کرد: مدیریت شهری فردیس با کار مضاعف تلاش می کند تا این شهر زمستان مطلوبی را پشت سر بگذارد.

معاون خدمات شهری شهرداری فردیس از انجام اقدامات لازم برای حفظ و نگهداری فضای سبز در این شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: حوزه خدمات شهری از هم اکنون به استقبال بهار رفته است تا در این مدت بتواند با اجرای طرح های متعدد و نگهداری فضای سبز و اماکن عمومی، فصل بهار بهتری را برای شهروندان و مسافرین ایام نوروز فراهم آورد.

وی در بخش دیگری از حفر بیش از ۷۰ چاه جذبی از ابتدای سال جاری تا کنون در فردیس خبر داد و خاطرنشان کرد: این اقدام به منظور جلوگیری از آبگرفتگی در معابر انجام شده است و درصدد هستیم با ارزیابی و بررسی معابر شهر،  در صورت لزوم نسبت به حفر چاه های جذبی جدید اقدام کنیم.

خوشگرد همچنین از تعبیه مخازن شن و نمک در فردیس خبر داد و تصریح کرد: این اقدام به منظور تسریع و بهبود خدمات رسانی هنگام بارش برف و باران در شهر انجام شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای شناسایی نقاط حادثه خیز شهر در هنگام لغزندگی معابر انجام شده است، تصریح کرد: حوزه خدمات شهری فردیس برنامه منسجمی برای برف روبی و یخ زدایی در شهر دارد.

معاون شهردار فردیس در حوزه خدمات شهری عنوان کرد: مشارکت مردم در زمینه های مختلفی از جمله عدم تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه معابر، رعایت نظافت و پاکیزگی پیاده رو ها و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در هنگام بارش برف و باران با هدف کاهش بار ترافیکی شهر و افزایش سرعت خودرو های خدمات رسان یکی از راهبرد های سازنده به حداقل رساندن خسارات احتمالی است.

وی با بیان اینکه حوزه خدمات شهری بر پایه دانش محوری و مردم مداری پایه گذاری شده است، افزود: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان از مهمترین اهداف مدیریت شهری است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.

 

 

1 دیدگاه

97/07/22 يكشنبه 18:03
[1] امین اسمانی:

سلام حتما تلاشهای شما دوستان مسئول در زمان مشخص که باعث رفاح میشود مورد ارض یابی قرار میگیرد. لطفا جهت ابگرفتگی فلکه سوم جلوی پاساژ بعثت که چند سالی است با بارش باران و برف موجب سلب اسایش مردم میشود پیگیری لازم را بفرمایید.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...