مطالبات سال 97 رسانه ها از مدیریت شهری، به کمیسیون فرهنگی شورا رسید
پرینت
#۶٣٧۴
98/02/25 چهارشنبه 11:43

مطالبات سال 97 رسانه ها از مدیریت شهری، به کمیسیون فرهنگی شورا رسید

فردیس نیوز -سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس با تشریح  نتیجه نشست روز گذشته پارلمان شهری، از ارجاع لایحه شهرداری در خصوص مطالبات سال 97  رسانه ها به کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورا خبر داد.مجتبی قاسمی

به گزارش فردیس نیوز، مجتبی قاسمی  دفاع از طرح تفصیلی را از موارد مورد تاکید اعضای پارلمان شهری در نشست روز سه شنبه شورای اسلامی شهر فردیس ذکر کرد و افزود:  رعایت طرح تفصیلی در صدور پایان کار و پروانه های ساختمانی از الزامات شهرداری است.

وی به طرح و بررسی مصوبات کمیسیون های عمران و فرهنگی- اجتماعی در صحن شورای اسلامی شهر فردیس اشاره کرد و گفت: کمیسیون های تخصصی موتور حرکتی شورا است که  پس از بررسی کارشناسانه جزئیات و لوایح، آنها را برای تصمیم گیری در صحن شورا آماده می کند.

قاسمی لایحه تامین مطالبات و هزینه های رسانه ای مدیریت شهری در سال 97 را از جمله مهمترین لوایح مطروحه در نشست شورای شهر فردیس برشمرد و افزود: با توجه به لزوم بررسی در خصوص مطالبات نشریات و رسانه ها نیازمند بررسی بیشتر و رعایت ضوابط قانونی است، با تصمیم  اعضای شورا، این لایحه  جهت بررسی بیشتر به کمیسیون فرهنگی ارجاع شد.

وی افزود: لوایح مربوط به برگزاری مراسم روز قدس، سالگرد ارتحال حضرت امام ( ره ) و برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر و سایر مراسمات فرهنگی از جمله لوایح کمیسیون فرهنگی- اجتماعی به تصویب شورا رسید.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز