مطالبات اداره کل مدیریت بحران از اداره راه و شهرسازی استان البرز ؛

تخصیص زمین های مناسب جهت احداث اداره کل مدیریت بحران، بیمارستان صحرایی و پدهلی کوپت

فردیس نیوز - سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز از مذاکرات مشترک با مدیرکل و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی بمنظور پیگیری تخصیص زمین های مناسب جهت احداث اداره کل مدیریت بحران، بیمارستان صحرایی و پدهلی کوپتر خبر داد. 

به گزارش فردیس نیوز، مهدی مهرور با اعلام این خبر افزود: جلسه مشترک بین اداره کل راه و شهرسازی و معاونان این اداره کل با محوریت پیگیری موضوعات متعددی در حوزه مدیریت بحران در محل استانداری تشکیل شد.

وی افزود: در این نشست، تخصیص زمین مناسب به اداره کل مدیریت بحران متناسب با  نقشه جامع و استانداردهای بروز در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران همچنین موضوع استقرار بیمارستان صحرایی را از اولویت های دیگر برشمرد و تصریح کرد: موضوع مذکور نیز در این دیدار مشترک طرح شد و مقرر گردید تا اداره کل راه و شهرسازی زمینی را جهت احداث بیمارستان به منظور امداد رسانی در مواقع بحرانی اختصاص دهد.

مهرور ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده در مناطق مختلفی از استان زمین هایی جهت فرود پدهلی کوپتر دیده  خواهد شد و در کنار آن نیز پایگاه های امداد و نجات با کاربری های مناسب دیده می شود تا در هر شهر با امکانات و تجهیزات مناسب، بحران های غیرقابل پیش بینی مدیریت شود.

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه