مصوبه پرداخت مطالبات معوق رسانه های فردیس در مسیر شورای حل اختلاف استان
پرینت
#۶٧٠٢
98/08/15 چهارشنبه 13:16

مصوبه پرداخت مطالبات معوق رسانه های فردیس در مسیر شورای حل اختلاف استان

با تأیید فرمانداری، مطالبات معوق کامیونداران شهرداری پرداخت می شود

فردیس نیوز- مصوبه تخصیص اعتبار 200 میلیون تومانی شورای اسلامی شهر فردیس  به مطالبات معوقه سال گذشته رسانه ها طبق پیش بینی ذبیحی به تأیید کمیته تطبیق فرمانداری  نرسید و با اصرار به رأی شورا به شورای حل اختلاف استان ارسال خواهد شد.

به گزارش فردیس نیوز، سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس شامگاه گذشته در حاشیه نشست دویست و بیست و یک شورای فردیس در جمع خبرنگاران با اشاره به نظر کمیته تطبیق فرمانداری در خصوص مصوبه شورا با موضوع تخصیص اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی برای پرداخت مطالبات معوقه رسانه ها ،گفت: همانطور که در زمان تصویب این لایحه پیش بینی کرده و تنها مخالف آن بودم، این مصوبه به دلیل مغایرت قانونی توسط کمیته تطبیق فرمانداری رد شد و با اصرار به رای توسط شورا، به شورای حل اختلاف استان البرز ارسال خواهد شد.

رضا اسماعیلی ذبیحی همچنین  اظهار داشت: بر اساس قانون، هزینه چاپ آگهی مزایدات و غیره در نشریات، بر عهده برنده مزایده است؛ اما هزینه های ارائه شده به عنوان مطالبات رسانه ها بابت رپورتاژ خبری است که قانون اجازه پرداخت این هزینه را به شهرداری و شورا نداده است و  هزینه های خبرهای سفارشی و رپورتاژ،  باید از اموال شخصی مسئولان پرداخت شود.

وی هدف مجموعه شورا از تصویب  لایحه معوقات رسانه ها را کمک به پرداخت مطالبات آنها ذکر کرد و گفت: مبلغ مورد مطالبه رسانه ها از شهرداری بیش از 400 میلیون تومان است که شورا پرداخت 200 میلیون تومان آن را برای کمک به رسانه ها مصوب کرده است. ما مخالف پرداخت معوقات رسانه ها نیستیم؛ اما تابع قانون هستیم و امیدواریم هیئت حال اختلاف  استان، نظر شورا را تأیید کند تا رسانه ها به حق و حقوق خود برسند.

عضو هیئت رئیسه شورای فردیس با اشاره به هجمه های وارده اخیر به  رئیس شورا،  گفت: حرکت در مسیر قانون اولویت شوراست و رئیس شورا در جریان وقایع احراز صلاحیت شهردار، علیرغم فشارهای وارده تاکنون تلاش کرده مطابق قانون عمل کند که امیدواریم بتوانیم بر اساس قانون در راه خدمت به مردم گام مثبتی  برداریم.

 وی همچنین با اشاره به بررسی 10 مصوبه و تصویب 9 بند  آن در نشست شورا گفت: لایحه تملک املاک به منظور تعریض ضلع جنوب شرقی تقاطع قریشی در بلوار بهاران، بررسی مجدد این لایحه تا  تعیین قیمت کارشناسی به تعویق افتاد.

ذبیحی  گفت: لایحه پرداخت مطالبات معوق پیمانکاران  ماشین آلات شهرداری فردیس از سال 97، با مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان به تصویب شورا رسید که پس از تأیید کمیته تطبیق فرمانداری توسط شهرداری پرداخت خواهد شد.  

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...