مسابقه قهرمانی کاراته شهریار و کسب 9 مدال توسط کاراته کاران فردیس

مسابقات قهرمانی کاراته با شرکت کاراته کاران فردیس به میزبانی شهرستان شهریار برگزار شد

فردیس نیوز- به مناسبت میلاد نبی اکرم حضرت محمد(ص) مسابقات قهرمانی کاراته با شرکت کاراته کاران فردیس به میزبانی شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس هیئت کاراته شهرستان فردیس ضمن تبریک آغاز هفته وحدت و ایام ولادت پیامبر بزرگ اسلام (ص) گفت: تیم کاراته کنترلی  شهرستان فردیس با شرکت در این دوره از مسابقات توانست در مجموع به 9 مدال دست یابدکه حاصل تلاش این تیم کسب  1 مدال طلا، سه نقره و 5 برنز می باشد.

وی افزود: در این مسابقات سیدعلی حسینی در رشته کاتا (نمایشی)  موفق به کسب مدال طلا شد و در  بخش کومیته (مبارزه ) سهند سادات نجفی، محمدمهدی معارف وند و امیر قنبری نژاد همگی صاحب مدال نقره شدند. ضمن اینکه علی معصومی، بردیا عزیزی، شروین حشمت منش، امیرحسین حیدری و محمد مهدی غنی زاده به مدال برنز دست یافتند.

 اسماعیل روستایی همچنین با بیان اینکه این مسابقات به دلیل شرکت تیم هایی از شهرستان های حومه شهریار، رشت، شهرقدس و غیره به لحاظ فنی و تکنیکی از سطح بالایی برخوردار بود گفت: شرکت در مسابقات مختلف می تواند در ارتقا و حفظ  آمادگی کاراته کاران برای شرکت در مسابقات بزرگ مؤثر باشد.

وی ضمن تقدیر از تلاش اعضای تیم کاراته فردیس برای کسب عناوین برتر  اظهار داشت: کم تجربگی داور در این مسابقات موجب تغییر رنگ مدال های ورزشکاران فردیس بود.

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی