مسئولان پاسخگو در مصلای نماز جمعه فردیس
پرینت
#۶١٩٨
97/11/12 جمعه 17:37

مسئولان پاسخگو در مصلای نماز جمعه فردیس

میز خدمت نمادین نباشد؛ دسترسی مردم به مدیران تسهیل شود

فردیس نیوز-  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسئولان ارشد شهرستان و مدیران شهری فردیس پیش از ظهر امروز با حضور در مصلای نماز جمعه  با برپایی میز خدمت، پاسخگوی مطالبات و درخواست های مردم بودند.

به گزارش فردیس نیوز، در حاشیه این مراسم امام جمعه فردیس این اقدام را حرکتی مثبت از سوی مسئولان در راستای جلب اعتماد مردم دانست و گفت: به فرمایش امام راحل(ره) انقلاب ما، یک انقلاب مردمی است و  هر چقدر مسئولین بتوانند در دسترس مردم بوده و ارتباط مردمی قویتری برقرار کنند، موجب افزایش اعتماد مردم و در نتیجه افزایش ضریب امنیت ملی شده و تبلیغات منفی دشمنان کم اثر خواهد شد.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی با بیان اینکه میز خدمت نباید به همین برگزاری نمادین محدود شود، بر لزوم تکریم ارباب رجوع و تسهیل در دسترسی مردم به مدیران ادارات تأکید کرد.

وی افزود: علاوه بر اینکه میز خدمت باید به صورت مکرر در مصلاهای نماز جمعه و اماکن عمومی برگزار شود؛ در ادارات نیز راه برای دسترسی مردم به مدیران، باز باشد و به یک روز ملاقات عمومی محدود نشود. یکی از مشکلات در این خصوص،  تعدد جلسات ادارات است که شاید بازدهی کمتری نسبت به دیدار چهره به چهره مردم  و رسیدگی به امور آنها داشته باشد.

 امام جمعه فردیس گفت: دیدار و گفتگوی مردم با مسئولان، علاوه بر افزایش اعتماد آنها نسبت به مسئولان، می تواند بخشی از بار مشکلات مردم را کم کند. وقتی مردم ببینند حرف های آن ها توسط مسئولان شنیده می شود؛ به رفع مشکلات خود، توسط مسئولین امیدوار می شوند.

گفتنی است در میز خدمت امروز فردیس امام جمعه، فرماندار، فرماندهان اننظامی و راهور، رئیس شورای شهر، شهردار فردیس و معاونین، جمعی از مسئولان ادارات و اصناف پیش از برگزاری نماز جمعه، پاسخگوی مطالبات مردم در مصلای امام خمینی فردیس شدند. در این میان، ازدحام شهروندان در مقابل میز شورا، شهردار و معاونانش بیش از سایر مسئولان بود. 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...