مسئله فلسطین؛ محوری‌ترین مسئله جهان اسلام

ایران؛ پرچمدار حمایت از مردم مظلوم فلسطین

فردیس نیوز- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان فردیس مسئله فلسطین را مهم‌ترین و محوری‌ترین مسئله جهان اسلام دانست گفت: دشمنان برای انحراف مسلمانان از مسائل اصلی به اجرای نقشه های  مختلف  دست می زنند.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام رضا زاده  در جلسه هدایت سیاسی که با حضور فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه 312 حضرت ام البنین (ع) برگزار شد، اظهار داشت: به فرمایش مقام معظم رهبری و تحلیلگران سیاسی که به وجود آمدن داعش و جنگ سوریه، عراق و یمن بهانه‌ای بود تا موضوع فلسطین به حاشیه رود تا افکار عمومی از مسئله فلسطین منحرف و معطوف به سوریه شود. 

وی با تأکید بر اینکه مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف همواره مورد تأکید امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بوده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره پرچمدار حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با اسرائیل غاصب بوده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان فردیس بابیان موضوعاتی درخصوص حوادث و اتفاقات جاری درمنطقه، توجه جهان اسلام به موضوع فلسطین وقرارگرفتن اتفاقات مربوط به فلسطین درصدراخبار جهان اسلام ورسانه های بین المللی گفت: اقدام ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس اشتباه بزرگ و حماقت تاریخی بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان فردیس درادامه خاطر نشان کرد: دغدغه مقام معظم رهبری درباره برجام باید ازطرف مسئولین جدی گرفته شود واشتباهات گذشته به هیچ وجه ازدولتمردان ومسئولین پذیرفته نیست.


1 دیدگاه
[1] نامشخص - 97/04/06 چهارشنبه 22:53
بزرگترین مشکل جهان اسلام اقتصاد اشفته کشور ایران است - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه