مرز شهرستان فردیس تغییر نمی کند
پرینت
#۶۶١۴
98/07/01 دوشنبه 15:54

مرز شهرستان فردیس تغییر نمی کند

فرماندار فردیس: استقرار آموزش و پرورش خارج از شهرستان، منافی استقلال آن نیست

فردیس نیوز - فرماندار فردیس بر لزوم استقلال آموزش و پرورش شهرستان در ساختمان فعلی تأکید کرد و گفت: قرار گرفتن ساختمان اداره آموزش و پرورش فردیس در خارج از شهرستان، منافاتی با استقلال آن ندارد.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو صبح امروز و در مراسم بازگشایی مدارس شهرستان فردیس با اشاره به تقارن ایام محرم، هفته  دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، افزود: هر 3 مناسبت در راستای ارتقای فرهنگ نظام جمهوری اسلامی است که باید انتقال فرهنگ ایثار و شهادت وبیان فداکاری های رزمندگان اسلام  به نسل جوان مورد توجه ویژه معلمان قرار گیرد.

وی با اشاره به پیگیری های امام جمعه  در  خصوص استقلال آموزش و پرورش شهرستان فردیس، گفت:  با توجه به اینکه بیش از  97 هزار نفر  از مجموع جمعیت105 هزار نفری جمعیت دانش آموزی آموزش و پرورش ناحیه 2 و شهرستان فردیس را دانش آموزان فردیس تشکیل می دهند؛ درخواست ما از مدیریت آموزش و پرورش استان، اختصاص ساختمان فعلی آموزش و پرورش به فردیس است

فرماندار فردیس با بیان اینکه  ما استقلال آموزش و پرورش را در ساختمان فعلی خواستاریم؛ تأکید کرد: همانطور که  سال ها نیروی انتظامی استان تهران در کرج  واقع بود؛ اگر ساختمان اداره آموزش و پرورش فردیس در خارج از شهرستان واقع شود؛ منافاتی با استقلال آن ندارد.

وی با بیان اینکه به دلیل نزدیکی فردیس به کرج و شهرهای مجاور  تدقیق مرزهای شهرستان به  سختی انجام شده است؛  گفت:  در برنامه ریزی و ترسیم شهرستان فردیس مناطق گرمده و زیر اتوبان در محدوده این شهرستان بوده است. اما در مصوبه هیئت وزیران حدود شهرستان فردیس  به شکل کنونی  تعیین شده است و این مصوبه ملاک عمل برای تعیین حدود  فردیس است که در عمل به آن کوتاهی نخواهیم کرد .

مقام عالی دولت در شرستان فردیس با بیان اینکه اقدامات بسیار مثبتی  در جهت رشد و توسعه شهرستان فردیس انجام شده است؛ افزود: اجرای خط انتقال آب که در اولویت کاری بود با پیشرفت  بیش از ۴۰ درصدی در حال انجام است و بیمارستان فردیس حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که تسریع در روند کُند آن را پیگیری می کنیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...