مراقب باشید!کارمند اخراجی اداره دولتی کلاه یکی از فردیسی ها را برداشت
پرینت
#٣١۶٠
94/09/26 پنجشنبه 09:36

مراقب باشید!کارمند اخراجی اداره دولتی کلاه یکی از فردیسی ها را برداشت

کلاهبردار حرفه اي را شناسايي کنيد

فردیس نیوز پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي شهرستان فرديس با انتشار تصوير کلاهبردار حرفه اي از شهروندان خواست چنانچه با اين شيوه و يا از سوي اين فرد مورد کلاهبرداري قرار گرفته اند جهت شناسايي متهم و طرح شکايت به پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي شهرستان فرديس مراجعه کنند .

به گزارش فردیس نیوز ، فرمانده انتظامي استان البرز با اعلام اين خبر گفت : يکي از شهروندان با مراجعه به اداره اماکن عمومي پليس امنيت عمومي شهرستان فرديس و شکايت از تاخير در عملکرد ماموران اعلام داشت که دو هفته پيش مغازه اش به علت تخلف صنفي از سوي اداره اماکن پلمب و قرار بوده طي دو روز گذشته پس از ارائه مبلغي وجه نقد به اداره اماکن مغازه اش توسط ماموران باز شود اما تاکنون اقدامي در اين خصوص صورت نگرفته است .

وي افزود: شاکي در اظهاراتش مدعي شد که پس از پلمب مغازه اش تلاش و پيگيري هاي زيادي براي يافتن راهي جهت فک پلمب مغازه انجام داده است تا اينکه از طريق اطرافيان و آشنايان خود با فردي به نام «ح» که مدعي اشتغال در مراکز مهم دولتي بوده و قادر است با دريافت مبلغي وجه نقد مشکل وي را حل کند آشنا مي شود.

اين مقام انتظامي گفت : فرد مورد اعتماد شاکي در نهايت با دريافت مبلغ 10 ميليون ريال و دادن آن به اداره اماکن ، به وي قول مي دهد که دو روز آينده مشکل پلمب مغازه اش را برطرف کند اما با گذشت يک هفته از اين ماجرا تاکنون اقدامي در اين خصوص صورت نگرفته است .

سردار کامراني صالح افزود : با توجه به حساسيت موضوع و احتمال کلاهبرداري هاي ديگر توسط متهم «ح» ، تحقيقات تکميلي ماموران جهت رسيدگي به شكايت شاكي و بررسي موضوع ؛ آغاز شد .

وي بيان کرد : با بررسي سوابق متهم مشخص شد که وي از کارکنان اخراجي يکي از مراکز دولتي است که با معرفي خود به عنوان يکي از مسئولان صاحب نفوذ در پست هاي دولتي ؛ با شناسايي و فريب افراد بيکار و داراي مشکلات قضائي و اداري و دادن وعده هايي مبني بر حل مشکلات اقتصادي و مهيا کردن شرايط کار و رفع مشکلات مالي افراد ، مبالغي بين 10 تا 150 ميليون ريال از متقاضيان کلاهبرداري كرده است.

فرمانده انتظامي استان البرز تصريح كرد: ماموران پس از چندين روز کار اطلاعاتي موفق به يافتن ردي از متهم شدند و با هماهنگي مقام قضائي طي يک عمليات غافلگيرانه ، متهم در سفره خانه اي در فرديس دستگير و در بازرسي از منزل و خودرو وي 450 فقره مدارک شناسايي ، تقاضاي کار و مدارک مربوط به افراد مختلف کشف شد.

سردار کامراني صالح اظهار داشت : متهم پس از انتقال به پليس امنيت عمومي شهرستان فرديس به جرم خود مبني بر کلاهبرداري از شهروندان اعتراف کرد و گفت که به مدت سه سال است که با غصب عناوين دولتي و معرفي خود به عنوان مسئول ادارات مهم دولتي با فريب و تطميع افراد در سراسر کشور از جمله استان هاي شمال غربي ، تهران ، کرج و فرديس با دريافت مبالغ ميليوني ، تا کنون ميليارد ها ريال کلاهبرداري کرده است.

فرمانده انتظامي استان البرز در پايان با بيان اينکه تا کنون 25 نفر از شکات شناسايي و جهت طرح شکايت به پليس مراجعه کرده اند اظهار داشت : با توجه به احتمال کلاهبرداري متهم از افراد متعدد ، بازپرس شعبه اول دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان فرديس دستور چاپ عکس بدون پوشش متهم را در رسانه هاي جمعي صادر کرده است ، بنابراين از شهرونداني که به اين شيوه و يا توسط اين فرد مورد کلاهبرداري قرار گرفته اند درخواست مي شود تا جهت پيگيري شکايت خود به پليس امنيت اخلاقي فرماندهي انتظامي شهرستان فرديس واقع در مشکين دشت – روبروي بانک ملي مراجعه کنند و يا جهت اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 360704141 -026 تماس بگيرند .

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...