مراسم کلنگ زنی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی فردیس برگزار شد

فردیس نیوز - مراسم کلنگ زنی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس امروزسه شنبه 13 مهرماه با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، فرمانده انتظامی و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز ، در این مراسم جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: در حال حاضر ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در یکی از کلانتری های این شهرستان مستقر است و برای ارتقاء امنیت شهروندان احداث ساختمان فرماندهی در دستور کار قرار گرفت

سرهنگ محمد کریم بیات اظهار داشت: موقعیت سنجی و جانمایی این مکان با همکاری مهندسی ناجا و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز صورت گرفت که پس از ساخت آن، تکمیل و تجهیز نیرو و امکانات توسط نیروی انتظامی استان البرز انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از وظایف مهم پلیس، برقراری نظم و امنیت شهروندان است. امنیت، ماحصل تلاش نیروی انتظامی و همکاری عموم جامعه است که همه افراد جامعه نیز از آن بهره مند شده و قدرت پلیس در گرو رضایت و همکاری مردم است.  

گفتنی است ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در زمینی به مساحت سه هزار و 500 متر مربع در شهرک ناز فردیس در سه طبقه توسط مهندسی ناجا ساخته می شود

 


برچسب ها:
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه