مدیریت شهری فردیس مطالبات مردم را پیگیری کند

فردیس نیوز- امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به حضور شهردار جدید، از مدیریت شهری خواست در جهت مطالبات مردم تلاش کند.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی ضمن تسلیت شهادت سردار رشید حاج قاسم سلیمانی، حضور گسترده و میلیونی مردم در مراسم تشییع و بدرقه پیکر حاج قاسم سلیمانی و یارانش را آبی بر آتش فتنه و اغتشاشات دیماه دانست و افزود: عدم وررود داعش به کشورمان و امنیت کنونی را مدیون این شهدا هستیم.

وی در ادامه از شورای اسلامی شهر فردیس برای انتخاب غفاری به عنوان اولین شهردار فردیس و مسعود نجفی سرپرست شهرداری فردیس و خسروزاده شهردار کنونی فردیس تقدیر و اظهار امیدواری کرد که در زمان باقیمانده از اولین دوره مدیریت شهری فردیس شاهد خدمات بیشتری به شهروندان باشیم.

امام جمعه فردیس با بیان اینکه مردم از شورا و شهرداری توقعات بیشتزی برای پیشرفت امور شهر دارند؛ گفت: اگرچه انجام برخی توقعات با توجه به شرایط امکانپذیر نباشد؛ اما بخشی از آن توقعات به جاست و باید انجام آن پیگیری شود.

وی بر لزوم مستقل شدن سازمان های شهرداری و ارائه خدمات بهتر به مردم تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس در بخش دیگری با اشاره به گردنکشی های امریکا در دنیا، گفت: ما از خون حاج قاسم نمی گذریم و صبح امروز اولین اقدام در پاسخ به جنایت امریکا به دستور مقام معظم رهبری(مدظله) و توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه