مدرسه 20 فروردین پذیرای دکتر ایمانی و مهندس مهرور + عکس

خانم فهمیده : قدمهای کوچک هر یک از ما در جامعه تاثیر گذار خواهد بود

فردیس نیوز – به مناسبت هفته معلم ، امام جمعه و فرماندار محترم فردیس به همراه رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 با معلمین مدرسه دخترانه 20 فروردین دیدار کردند .

به گزارش فردیس نیوز ، در این دیدار ابتدا دکتر ایمانی با عرض تسلیت روز شهادت امام هادی (ع) ، آغاز هفته معلم را تبریک گفته و افزود : ما ، فرزندانمان و همه جامعه مدیون معلمان هستیم و هیچ کاری از کار علمی و معلمی بالاتر نیست . همانطور که امام (ره) فرمودند : معلمی شغل انبیاست .بازدید روز معلم

امام جمعه شهرستان فردیس در خصوص اهمیت جایگاه معلمان اظهار داشت : هیچ یک از ما نمی دانیم این دانش آموزی که امروز در کلاس ما نشسته در آینده چه سمتی خواهد داشت . هر کار خوب و یا بدی انجام دهد به پای ما نیز نوشته خواهد شد.پس در تربیت آنها همه تلاش خود را انجام دهیم .

مهندس مهرور نیز با تبریک هفته معلم به همه معلمین کشور گفت : همه حرکات و حتی نحوه زندگی یک معلم برای شاگردان و اطرافیان او یک الگوست و این نشان دهنده اهمیت شغل معلمی است .

فرماندار شهرستان فردیس با اشاره به اهمیت پرورش در کنار آموزش افزود : بحث پرورش و زیر ساختهای فکری دانش آموزان بیشتر از آنکه در خانواده ها شکل بگیرد در مدرسه شکل خواهد گرفت و نحوه درست پرورش در کنار آموزش فرزندان بر عهده معلمین است .

خانم فهمیده نیز در این دیدار با تشکر از حضور حجت الاسلام ایمانی و مهندس مهرور گفت : بر همه ما واجب است تا در راستای رسیدن به اهداف عالی نظام تربیت ، هر جا که هستیم گامی مثبت برداریم . به همین منظور در حوزه های مختلف کارهای بسیار خوبی صورت گرفته که در آینده به مردم خوب شهرستان گزارش خواهد شد .

رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج در پایان با تبریک مجدد این هفته گفت: قدمهای کوچک هر یک از ما در جامعه تاثیر گذار خواهد بود و این وظیفه معلمین را بیشتر خواهد کرد .

لازم به ذکر است که این دیدار در مدرسه دخترانه 20 فروردین شهرستان فردیس برگزار شد .

 

 


1 دیدگاه
[1] محدثه .com - 93/09/05 چهارشنبه 16:30
خیلی قشنگ است - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه