مدال آوران ورزشی فردیس تجلیل شدند
پرینت
#۶۵٣٣
98/05/14 دوشنبه 16:07

مدال آوران ورزشی فردیس تجلیل شدند

لزوم تقویت هیئت های ورزشی پرمخاطب و توسعه ورزش فردیس با حمایت مالی مدیریت شهری

فردیس نیوز- سومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان فردیس با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، فرماندار فردیس و مسئولان دستگاه های ذیربط و هیئت های ورزشی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد و طی این نشست قهرمانان مدال آور فردیس در مسابقات آسیایی  و قهرمانان مدال آور در مسابقات جهانی معلولان تجلیل شدند.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست رئیس اداره ورزش  جوانان شهرستان فردیس  با تأکید بر لزوم حمایت دستگاه ها به ویژه مدیریت شهری از توسعه و ترویج ورزش گفت: علیرغم همه کمبودها در زیرساخت های ورزشی و اعتبارات، مسئولان هیئت های ورزشی به عنوان اعضای افتخاری و بدون دریافت حقوق، با اداره ورزش و جوانان همکاری می کنند و اداره ورزش و جوانان فردیس در سال 97  با همین ظرفیت توانست در حوزه جوانان و در حوزه اجرایی، عمرانی  به عنوان دستگاه برتر در سطح استان البرز برگزیده شود.

داوود عزیزی  با بیان اینکه در حال حاضر ۲۲ هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان فردیس داریم، تصریح کرد: با توجه به کمبود اعتبارات و لزوم تقویت هیئت های ورزشی به ویژه در ورزش های پرمخاطب  و در راستای توسعه و ترویج ورزش، به حمایت مالی مدیریت شهری  به هیئت های ورزشی نیاز داریم. با توجه به قول مساعد برخی اعضای شورا در این خصوص و نگاه مثبت مجموعه مدیریت شهری فردیس در حمایت از ورزش،  امیدواریم شورای اسلامی شهر در خصوص کمک مالی به هیئت های ورزشی پرمخاطب به صورت مستمر و سالیانه با یک رقم افزایشی، موافقت کند.

به گفته وی چند هیئت ورزشی پرمخاطب انتخاب شده و لیست آن در اختیار شورا قرار خواهد گرفت.  

رئیس اداره ورزش  جوانان فردیس  همچنین  بر لزوم اجرای آیین نامه تجلیل از قهرمانان تأکید کرد و افزود: بر اساس آیین نامه ، امسال از ورزشکاران سال ۹۷ تجلیل می شود؛ ضمن اینکه  اسناد و احکام مدال آوران سال ۹۸ جمع آوری  و در سال 99 از آنها تجلیل می شود.

وی همچنین بابیان اینکه طرح برگزاری  3 شنبه های بدون خودرو با توچه به ترافیک فردیس، دراین شهر ابتر ماند؛ از برگزاری این طرح  با مساعدت  و خرید ۳۰ دوچرخه توسط  شهرداری مشکین دشت با محوزست اداره ورزش و جوانان فردیس خبر داد.

عزیزی با اشاره به هفته ازدواج ، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در کتابخانه علامه امینی، برگزاری جشنواره اقوام ایرانی و تجلیل از زوج های جوان و جوانان برتر در حوزه های  مختلف، کمپین مشاوره رایگان توسط مراکز تخصصی مشاوره ازدواج طی 3 رورز در 3 پارک بهشت، فدک مشکین دشت و تندرستی فردیس، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه ازدواج و برگزاری حمایش ازدواج آگاهانه، سالم و پایدار با همکاری ادارات ذیربط را از جمله برنامه های امور جوانان اداره ورزش فردیس در هفته ازدواج  برشمرد.

در این نشست با بررسی مصوبات جلسه گذشته، شهرداری های مشکین دشت و فردیس هردو برای خانه استارتاپ اعلام آمادگی کرده اند و طبق گفته نماینده شهرداری در این نشست، قرار است فضایی 35 متری در فرهنگسرای گلستان به خانه استارتاپ اختصاص یابد و تا عید سعید غدیر خم افتتاح شود.

گفتنی است در این نشست 4 نفر از قهرمانان  مدال آور ورزشی شهرستان  به نام های امیرجعفری  دارنده مدال برنز مسابقات معلولان جهان در رشته وزنه برداری، مبینا کلیوند دارنده مدال طلا در مسابقات آسیایی تکواندو، کمیل قدیری دارنده مدال طلا مسابقات آسیایی تکواندو در رده نونهالان و محمدرضا بهرآبادی دارنده مدال طلا  در مسابقات آسیایی تکواندو توسط اداره ورزش و جوانان تجلیل شدند.

همچنین مدیران دستگاه های آب، برق و شهردار منطقه 2 فردیس به دلیل همکاری با اداره ورزش و جوانان فردیس برای تسهیل در  اجرای پروژه های عمرانی مورد تجلیل قرار گرفتند.  

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...