قدیری ابیانه: استکبارگران جهانی از اتحاد جهان اسلام می ترسند
پرینت
#۶۴٠٩
98/03/10 جمعه 16:31

قدیری ابیانه: استکبارگران جهانی از اتحاد جهان اسلام می ترسند

شکست صهیونیست در راه است؛ جهان اسلام به سمت اتحاد پیش می رود

فردیس نیوز- سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا  جلوگیری از اتحاد جهان اسلام را مهمترین هدف استکبارگران جهانی بویژه آمریکا و صهیونیست دانست و گفت: در صورت اتحاد امت اسلام در همه کشورهای اسلامی از شرق تا غرب دنیا، هیچ کس نمی تواند در مقابل امت اسلامی، عرض اندام کند.

به گزارش فردیس نیوز، محمدحسن قدیری ابیانه در جمع راهپیمایان روز قدس و در خطبه های پیش از نمازجمعه  فردیس، با اشاره به جنایات صهیونیست ها در فلسطین گفت: اسرائیل در زمان اشغال فلسطین، تسلط  بر سرزمین های از نیل تا فرات را حق خود می دانست و در این راه از هیچ جنایت، وحشت آفرینی و ترور، دریغ نکرد، اما پس از انقلاب اسلامی، تشکیل حزب الله و ایجاد  روحیه شهادت طلبی در امت اسلام، اسرائیل در همه توطئه های خود شکست خورد.

وی افزود: از زمانی که پرچم عرب گرایی و قومیت گرایی در جنگ حزب الله با صهیونیست کنار گذاشته شده و پرچم اسلام گرایی افراشته شد،  اسرائیل  با وجود دارابودن قدرت ، ثروت، تسلیحات نظامی و تسلط رسانه ای  در دنیا، درهمه  جنگ ها شکست خورد و  کشوری که می خواست از نیل تا فرات را اشفال کند، اکنون به اضمحلال رسیده و مجبور به دیوارکشی اطراف خود شده است.

 سخنران مراسم راهپیمایی روز قدس در فردیس با بیان اینکه وحدت جهان اسلام در حال شکل گیری است،  گفت: امروز همه  ملت های مسلمان دنیا طرفدار جمهوری اسلامی ایران  هستند و جهان اسلام به سمت اتحاد پیش می رود و این رشد مسلمانان  و اتحاد امت اسلام ، شکست بزرگی برای صهیونیست هاست.

وی با بیان اینکه امروز راهپیمایی روز قدس مختص جمهوری اسلامی نیست  و این تظاهرات در همه کشورهای اسلامی جلوه گر خواهد شد، افزود: امروز مسئله فلسطین از جهان اسلام فراتر رفته و حتی در کشورهای غیر اسلامی به تصاویر جنایت های وحشیانه صهیونیست ها واکنش نشان داده و حتی کالاهای اسرائیل در برخی کشورها مورد تحریم قرار گرفته است.

قدیری ابیانه با اشاره به طرح  معامله قرن  که اخیرا توسط آمریکا پیگیری می شود، تصریح کرد: استکبارگران  می خواهند از حقوق مهاجرین فلسطینی و از قدس بگذرند و بیت المقدس را به یهودیان واگذار کنند، اما این طرح هم از بین خواهد رفت و فلسطین آزاد خواهد شد .

وی افزود: نقطه اتکای ذهنی صهیونیست ها، ارتش اسرائیل بود که اکنون با شکست های پی در پی ارتش اسرائیل و اتحاد مسلمانان ناامید شدند و بسیاری از صهیونیست ها به دلیل احساس ناامنی قصد مهاجرت معکوس  و بازگشت به کشورهای خود ازجمله آمریکا و روسیه را دارند که این امر دلیلی برای تضعیف صهیونیست هاست. با تضعیف دیکتارتورهای عربی و غربی و اضمحلال رژیم صهیونیستی ،تمدن بزرگ اسلامی با رهبریت ایران اسلامی شکل خواهد گرفت.

سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا  با بیان اینکه علاوه بر اسرائیل، دولت امریکا هم رو به افول است، بیان کرد:  بدهی دولت فدرال امریکا بیش از 22 ترلیون دلار است و هر سال بیش از  یک تریلیون دلار به بدهی امریکا افزوده می شود که این امر نشانه اوضاع دولت آمریکاست. آمریکا نسبت به 40 سال گذشته بسیار از ما ضعیف ترند در حالیکه توان نظامی و موشکی ما آنها را ترسانده و وادار به توقف در دریای سرخ کرده است.  

وی با بیان اینکه جنبه بازدارندگی کشور ما  بسیار قوی است، گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری جنگ ایران  با آمریکا رخ نخواهد داد؛ چراکه از سویی ما خواهان جنگ نیستیم و از سوی دیگر  آنها از توان نظامی و موشکی  ما می ترسند. در یک شبیه سازی کامپیوتری که در آمریکا انجام شده، در مانور نظامی بر اساس واقعیات و  با توجه به توان موشکی ایران، شکست سنگینی برای  آمریکا پیش بینی شده  است. بنابراین  آنها قصد دارند با گرفتن توان موشکی ایران، زمینه جنگ و مقابله نظامی با کشورمان را فراهم کنند.

قدیری ابیانه تأکید کرد: ما هرگز با هیچ دولتی از آمریکا مذاکره نمی کنیم،  این دولت ها را صهیونیست ها هدایت می کنند و اینها موظفند منافع آمریکا را فدای منافع اسرائیل بکنند. با توجه به اینکه امریکا، صهیونیست و آل سعود در حال اضمحلال است و این ها به نفع امت اسلام است.  امروز تحریم ها گریبانگیر کشورهای تحریم کننده شده و ملت ما هرگز در زیر فشارهای استکبارگران  تسلیم نمی شوند.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...