قتل آهنگساز با 154 ضربه چاقو
پرینت
#٩۶۴
93/09/02 يكشنبه 17:55

قتل آهنگساز با 154 ضربه چاقو

سرقت لوازم آهنگسازی انگیزه قتل ؟!

فردیس نیوز - قاتل، جوانی 23 ساله به نام «دانیال» بود که جرم قتل آرش و سرقت لوازم آهنگسازی و صدابرداری را به گردن گرفته بود.

به گزارش فردیس نیوز ، یک آهنگساز جوان در فردیس قربانی وسوسه یک آشنا شد و به قتل رسید.

 ساعت 15:30 بعدازظهر 20 آبان‌ماه سال جاری پسر جوانی با پلیس 110 تماس گرفت و ادعا کرد محل کار برادرش به نام آرش مورد دستبرد قرار گرفته و وی نیز که یک آهنگساز جوان است به طرز مرموزی ناپدید شده است.

 مأموران خیلی زود وارد عمل شدند و تیم ویژه‌ ای از افسران آگاهی فردیس خود را به استودیوی آهنگسازی پسر گمشده رساندند و به انگشت‌ نگاری پرداختند.

 دفتر صدابرداری آرش که واقع در یک آپارتمان در پاساژ تجاری‌ای بود به شدت به هم‌ریخته شده و بعد از 10 دقیقه تجسس، یکی از افسران تجسس که چراغ‌ قوه در دستش بود از بقیه کسانی که آنجا در حال تجسس بودند خواست وسایل و مبلمان را کناری بزنند. «آرمین» که نگران برادرش بود همراه پسر عمویش با عجله وسایل را کنار زدند و خود را در برابر جسد خون‌ آلود جوان آهنگساز دیدند.

 در حالی که وحشت و غم به جان دو پسر نشسته بود، ماجرای این جنایت در استودیوی آهنگسازی به بازپرس ویژه قتل گزارش شد و همزمان تیمی از پزشکی قانونی و تشخیص هویت پای در قتلگاه جوان آهنگساز گذاشت.

 در همان صحنه جنایت بررسی‌های تخصصی نشان داد که آرش 38 ساله با 154 ضربه چاقو به کام مرگ فرو رفته است. خیلی زود تیمی از کارآگاهان ویژه قتل وارد عمل شدند و همزمان کارشناس پزشکی قانونی زمان مرگ آرش را به صورت تقریبی بین ساعت 9 تا 10 شب سه‌ شنبه 20 آبان‌ ماه اعلام کردند.

 در نخستین مرحله، نگهبان پاساژ تحت بازجویی کارآگاهان قرار گرفت و همزمان گروه تجسس به بررسی دوربین‌های مداربسته پرداختند. روز چهارشنبه 21 آبان‌ماه در حالی سپری شد که ردپایی از دزدان جنایتکار به دست نیامده بود تا اینکه ظهر پنجشنبه به خانواده سیاهپوش خبر دادند قاتل آرش دستگیر شده است.

 قاتل، جوانی 23 ساله به نام «دانیال» بود که جرم قتل آرش و سرقت لوازم آهنگسازی و صدابرداری را به گردن گرفته بود.

 وی در نخستین اعترافات خود به پلیس گفت: چند وقتی بود نقشه سرقت از دفتر آرش را کشیده بودم. ابتدا می‌خواستم فقط او را بیهوش کنم اما این نقشه‌ام اجرایی نشد. چاقوی آشپزخانه را برداشتم و هر چه زور در بدن داشتم به کار بردم تا آرش را به قتل برسانم. برای اینکه مقاومتی نکند از پشت سر به او حمله کردم و تا توانستم و از ترس اینکه او مقاومت نکند خیلی ضربه به او زدم. همه جا غرق خون شده بود. همه اسباب‌ و لوازم را به گوشه‌ای کشیدم و با تی و دستمال وسط اتاق را تمیز کردم تا اثری از خون نباشد. کت آرش را پوشیدم و لباس‌های خون‌آلود خودم را پنهان کردم.

 ساعت دو بامداد بود که کارهایم تمام شد، منتظر شدم تا صبح شود. ساعت 6 صبح به نگهبانی پاساژ رفتم و خواستم در پاساژ را باز کند اما او امتناع کرد. به من مشکوک شد و پرسید چه نسبتی با آرش داری؟ گفتم خواهرزاده‌اش هستم. او حتی کتش را به من داده، این هم مدارک اوست. ساعت 8 صبح که شد در پاساژ باز شد و من همه لوازم قیمتی صدابرداری آرش را با خودم به پایین انتقال دادم و با گرفتن یک تاکسی از محل متواری شدم.

 بین راه راننده تاکسی و دانیال بر سر قیمت کرایه با هم درگیر شدند و راننده تاکسی بلافاصله با پلیس تماس گرفته و افسر با میانجیگری سعی می‌کند بین آنها صلح ایجاد کند اما انگار قاتل فراری باید به دام بیفتد، آن هم با پای خودش!

 راننده و دانیال هر دو برای بررسی درگیری‌شان به بازداشتگاه انتقال می‌یابند و صبح پنجشنبه 22 آبان‌ماه با رأی قاضی پرونده هر دو آزاد می‌شوند.

 زمان بازگشت دانیال از دادسرا به پاسگاه، او با سرباز همراه درگیر و دوباره برای بررسی درگیری به اتاق رئیس کلانتری فراخوانده می‌شود. رئیس کلانتری با کمی صحبت سعی می‌کند دانیال را آرام کند. از وی می‌پرسد این اجناس را از کجا آورده‌ای که او در پاسخ می‌گوید برای تعمیر از صاحبش گرفته‌ام.

 این پاسخ او باعث شک و تردید در ذهن افسر کلانتری می‌شود. او با تماس با محدوده مبدأ سفرش از طریق راننده تاکسی متوجه می‌شود یک سرقت و قتل در همان محدوده رخ داده است. بنابراین دانیال توسط گشت پلیس به آگاهی ارجاع داده می‌شود تا کارآگاهان دایره جنایی در یک بازجویی فنی، اعتراف به قتل و سرقت را از او بگیرند.

 ارزش سرقت دانیال 30 میلیون تومان گزارش شده است.

 «آرش آغنده» آهنگساز و صدابردار جوانی بوده که دارای 12 سال سابقه هنری بوده و کنسرت‌های مختلفی را در مناسبت‌های عمومی و جشنواره‌ ها اجرا کرده است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...