قاسمی: شهرداری باید بدهکار باشد نه بانکدار
پرینت
#۶٨۴٧
98/10/22 يكشنبه 17:19

قاسمی: شهرداری باید بدهکار باشد نه بانکدار

فردیس نیوز- عضو شورای اسلامی شهر فردیس گفت:راه برون رفت از مشکلات شهر فردیس جذب مشارکت های مردمی است.

به گزارش فردیس نیوز، مجتبی قاسمی در دویست و چهل و یکمین نشست شورای اسلامی شهر فردیس که هم اکنون در حال برگزاریست؛ با اشاره به اختلاف رقم درآمدی شهرداری با بودجه مصوب، افزود: با محدودیت در منابع درآمدی شهرداری، امکان توسعه عمران و آبادانی در شهر فردیس وجود ندارد.

وی با تاکید بر ضرورت جذب مشارکت های مردمی در راستای توسعه و عمران شهر فردیس، افزود: اگرچه در ابتدای سال اعلام شد که شهرداری فردیس بدهکاری نداشته و ۸۰ میلیارد نیز اضافه درآمد دارد؛ اما کار شهرداری بانکداری و نگهداری پول نیست و باید با انجام اقدامات عمرانی در حوزه های مختلف، بدهکاری داشته باشد.

عضو پارلمان شهری فردیس تاکید کرد: راه برون رفت ما از وضعیت کنونی و تامین سرانه های مورد نیاز در حوزه های مختلف، جذب مشارکت های مردمی در پروژه های سرمایه گذاری است که تحقق آن به برنامه ریزی دقیق نیاز دارد.

وی با تاکید بر لزوم تسریع در روند بررسی و تصویب لایحه متمم بودجه ۹۸، گفت: پس از آن شهرداری باید لایحه بودجه ۹۹ را به شورا ارائه کند و در شورا مورد بررسی قرار گیرد.

قاسمی تقویت نیروهای متخصص در بدنه شهرداری را مورد تاکید قرارداد و افزود: بسیاری از مشکلات و طولانی شدن تصویب لوایح به ایرادات در نوشتن لوایح مربوط می شود و شهرداری باید دقت و اهتمام بیشتری در نوشتن لوایح به ویژه لایحه بودجه ۹۹ داشته باشد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز