فلاح نژاد: پلیس افتخاری و خیرین امنیت ساز یاور پلیس شوند

وظایف ادارات و نهادها در حوزه روانسازی ترافیک تعیین شود

فردیس نیوز- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس ضمن تأکید بر ضرورت فعال کردن بخش خصوصی در تأمین امنیت گفت: حوزه های پلیس افتخاری و خیرین امنیت ساز باید فعال شده و ارائه خدمات نیروی انتظامی را با امکانات و تجهیزات موجود تسهیل کنند.

به گزارش فردیس نیوز، دکتر محمدرضا فلاح نژاد در حاشیه مراسم افتتاح مرکز تعویض پلاک خودرو فردیس که پیش از ظهر امروز برگزار شد ضمن تبریک هفته ناجا از تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت شهرستان تقدیر کرد.

وی با تأکید بر ضرورت همکاری سایر نهادها با نیروی انتظامی در برقراری امنیت و راهور در کنترل ترافیک گفت: اقدامات ادارات و نهادها نباید برای نیروی انتظامی و راهور دردسرساز شود، توقع تأمین امنیت از نیروی انتظامی به تنهایی، منطقی نیست و مشارکت عموم جامعه را می طلبد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس گفت: مسئولین راهور ضمن ارائه روش های نوین و طرح در شورای ترافیک، وظایف ادارات و نهادها در راستای کنترل ترافیک را مشخص و به فرمانداری ارائه دهند. همچنین مسئولین راهور با بکارگیری مشاورین ترافیک به شناسایی معضلاتی که در سطح شهر موجب افزایش ترافیک شده اقدام کنند.

وی افزود: گاهی اقدامات کوتاه مدت یا میان مدت چون ایجاد رمپ، جدول گذاری، خط کشی معابر و غیره در کاهش ترافیک مؤثر است که باید شناسایی شود. وظایف شهرداری و سایر نهادها در حوزه روانسازی ترافیک مشخص شود.

فلاح نژاد با بیان اینکه نباید بودجه و هزینه های دولتی صرف خودخواهی افراد و یا قصور ادارات و نهادها در انجام وظایف شود گفت: پارک دوبله خودروها در حاشیه معابر فردیس و جاده ملارد باید جمع آوری شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه