فلاح نژاد رسما معارفه شد

امرایی از امروز بخشدار مشکین دشت شد

فردیس نیوز در مراسمی که ساعاتی پیش برگزار شد محمدرضا فلاح نژاد  به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس معارفه و ناصر امرایی رسما بخشدار مشکین دشت شد .

به گزارش فردیس نیوز ، در مراسمی که صبح امروز در دفتر فرمانداری فردیس با حضور آقایان لطفی مدیرکل سیاسی ، فروزنده سرپرست حراست استانداری البرز و سرهنگ فراهانی فرمانده سپاه امام رضا (ع) فردیس برگزار شد محمدرضا فلاح نژاد به سمت معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس معارفه و از زحمات مهندس سرزعیم که سابقا حائز این پست بودند تقدیر شد .

همچنین بر اساس  حکم استاندار البرز ناصر امرایی نیز به عنوان اولین بخشدار مشکین دشت منصوب و از امروز فعالیت خود را آغاز نمودند .

در این مراسم فرماندار فردیس قبول مسئولیت و خدمت به مردم را از الطاف الهی برشمرد و افزود : مسئولیت در نزد ما امانتی است الهی و خدمت به مردم نیز موهبتی است که باید در حفظ و صیانت از آن بکوشیم و در هر زمان که صلاح مردم و کشور باشد به فرد بعدی تحویل دهیم .

مهندس مهرور اظهار داشت : پاسخگویی و رسیدگی به امور مردم از وظایف هر مسئولی است و بی شک این جایگاه ها و سمتها ماندگار نیست و نام نیک است که جاودانه خواهد شد .

تحریریه فردیس نیوز نیز از زحمات مهندس سرزعیم در مدت فعالیت خود در شهرستان فردیس تشکر نموده و برای مدیران جدید این شهرستان آرزوی توفیق روزافزون دارد .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه