افزایش ۲.۵ برابری دریافتی پزشکان البرز با اجرای طرح تحول سلامت
پرینت
#٢۵٩١
94/06/04 چهارشنبه 18:58

افزایش ۲.۵ برابری دریافتی پزشکان البرز با اجرای طرح تحول سلامت

فردیس نیوز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: با اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت، علاوه بر خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به بیماران، پزشکان منتفع شده و دریافتی آنان از محل طرح تحول سلامت ۲.۵ برابر افزایش یافته است .

به گزارش فردیس نیوز ، حمید درفشی با اشاره به روز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز ملی پزشک اظهار داشت: برنامه‌ای با مجموعه نظام پزشکی کرج برای پزشکان استان در نظر گرفته شده و از تمامی پزشکان برای شرکت در این برنامه دعوت به عمل آمده است .

وی از طرح تحول سلامت به عنوان مهمترین اقدام شاخص در یک سال گذشته برای حمایت از پزشکان نام برد و افزود: با توجه به این امر علاوه بر خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به بیماران، پزشکان منتفع شده و دریافتی آنان از محل طرح تحول سلامت 2.5 برابر افزایش یافته است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز خاطرنشان کرد: به طور مسلم با افزایش میزان درآمد پزشکان، کیفیت در ارائه خدمات به بیماران نیز افزایش می‌یابد .

وی با بیان این‌که بیمارستان‌ها پوشش مناسبی به پزشکانی که علاقمند به همکاری با دانشگاه علوم پزشکی البرز هستند، ارائه می‌دهند، گفت: طرح تحول نظام سلامت برای حمایت از پزشکان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سراسر کشور پیگیری و دنبال می‌شود .

منبع : تسنیم 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز