فروزنده: سازه مدرسه البرز مشکین دشت مناسب آموزش نیست؛ برای باز سازی آن حاضرم گدایی کنم

خیرین کمک کنند؛ منتظر آوار پلاسکویی دیگر نباشیم

فردیس نیوز- شهردار مشکین دشت در هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس با اشاره به کمبود فضای آموزشی و وجود مدارس فرسوده در مشکین دشت نسبت به عدم استحکام سازه مدرسه البرز به دلیل فرسودگی و قدمت بالا خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ، محبوب فروزنده گفت: سازه مدرسه البرز واقع در مرکز شهر مشکین دشت به دلیل قدمت بالا ، فرسودگی و نشست زمین  دچار مشکل بوده و می تواند خطر ساز باشد. در حال حاضر این مدرسه برای آموزش مناسب نیست.

وی با بیان اینکه تا اتفاقی نیفتاده اقدامی بکنیم و منتظر آوار پلاسکویی دیگر نباشیم افزود:با  توجه به استقرار مدرسه البرز در مرکز شهر و تراکم بیش از 600 دانش آموز در هر نوبت آن باید نسبت به تخریب و بازسازی یا استحکام بنای آن هرچه زودتر اقدام شود.

گفت: امکان تخریب و بازسازی مدرسه البرز حتی با مبلغ 200 میلیون تومان نیز وجود دارد. پیگیری های آموزش و پرورش از سازمان نوسازی مدارس برای انجام بازسازی بی نتیجه بوده است. اما امیدواریم خیرین در بازسازی این مدرسه ما را یاری کنند. من شخصا حاضرم برای بازسازی این مدرسه گدایی کنم و دست خیرین را ببوسم تا خدای نکرده بار دیگر شاهد بروز انفاقات ناگوار نباشیم.

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه