فرمانده انتظامی استان البرز:

اعتبار 3.5 میلیاردی برای احداث ساختمان ستاد فرماندهی فردیس آماده است

آقانوری/ فرمانده انتظامی استان البرز همکاری مدیریت شهری فردیس در خصوص  تأمین ملک مناسب برای احداث  ساختمان ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس را خواستار شد.

به گزارش فردیس نیوز، سردار عباسعلی محمدیان در نشست امروز شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به اقدامات و خدمات انجام شده توسط نیروی انتظامی در سطح  استان البرز، گفت: راه اندازی سامانه ۱۹۷، آموزش های حقوق شهروندی و اصلاح روش های عملکردی، با کاهش  تخلفات ۴۰ درصدی در بین کارکنان و کاهش ۵۰ درصدی شکایات مردمی مواجه بوده ایم. همچنین بر اساس  نظر سنجی های انجام شده از مردم، احساس امنیت با افزایش ۹ درصدی و  رضایتمندی از عملکرد نیروی انتظامی با افزایش ۱۳ درصدی همراه بوده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه تمهیدات پیش بینی شده در مرکز استان البرز، در فردیس نیز صورت گرفته است؛ به همکاری نیروی انتظامی در طرح ساماندهی دستفروشان با مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: درهمه اقدامات نیروی انتظامی هدف ارتقای امنیت و تأمین رضایتمندی شهروندان است.

وی با اشاره به کمبود ها و عقب ماندگی های زیرساختی نیروی انتظامی استان البرزگفت: در سال 97 با توجه به محدودیت اعتبارات،  جبران کمبودها با منابع درآمدی جدید در دستور کار قرار گرفت و مجوز فروش و تهاتر برخی املاک نیروی انتظامی گرفته شد که زمین نامناسب نیروی انتظامی فردیس در محدوده بلوار بیات نیز از جمله این املاک است.

سردار محمدیان همچنین اظهار داشت: سال گذشته  لایحه  تخصیص 5 درصد اعتبارات عمرانی استان  ها برای احداث نوسازی و بهسازی رده های امنیتی و انتظامی به تصویب مجلس رسید  و این مبلغ امسال به استان  البرز اختصاص پیدا کرده است که علیرغم نیاز استان  و سایر شهرستان ها به این اعتبار،  برحسب ضرورت و نیاز فردیس به ساختمان ستادفرماندهی نیروی انتظامی،  اولین پروژه  توسعه نیروی  انتظامی استان البرز، احداث ستاد انتظامی فردیس  با پیش بینی اعتبار 3 و نیم میلیلرد تومان خواهد بود.

وی با درخواست از اعضای مدیریت شهری فردیس برای اختصاص زمین به ساختمان ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، یادآور شد: تخصیص این اعتبار فرصتی است که نباید از دست برود و امیدواریم مدیریت شهری فردیس در این امر همکاری لازم را داشته باشد.  

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس با توجه به حجم جمعیت، با  طرح تیپپ استان های درجه 2، در زیر بنای 5 هزار و 242 مترمربع  با مساحت 10 هزار متر مربع پیش بینی شده  و اعتبار آن  تا هفته آینده آماده خواهد بود که در صورت تأمین زمین مورد نیاز به زودی کلنگ زنی شده  و اولین گام در جهت توسعه مجموعه انتظامی استان برای  ساخت ستاد فرماندهی شهرستان فردیس برداشته می شود.

گفتنی است در این نشست  فرماندهان انتظامی استان و شهرستان فردیس به پاس زحمات شبانه روزی در تأمین امنیت و آسایش مردم از سوی شورای اسلامی شهر فردیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه