فرماندار فردیس:
پرینت
#۶١٩٧
97/11/12 جمعه 16:33

فرماندار فردیس:

تسریع در پروژه درمانی فردیس در اولویت قرار گیرد

مهدی مزرئی/ فرماندار فردیس  بر لزوم تکریم ارباب رجوع، تسهیل و رسیدگی به امور مردم توسط دستگاه ها و ادارات شهرستان تاکید کرد و افزایش رضایتمندی و ارائه خدمات مطلوب به مردم را وظیفه مسئولان دانست.  

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در خطبه های پیش از نماز جمعه امروز شهرستان فردیس ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: امروز ۱۲ بهمن ماه، روز به یادماندنی و نقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. سالروز ورود امام خمینی(ره) به ایران پس از 15 سال تبعید و هدایت مردم که در ۲۲ بهمن سال 57، با رهبری حکیمانه امام و اعتقاد مردم به ایشان، ثمره مبارزات و سختی ها به بار نشست و انقلاب اسلامی با براندازی رژیم پهلوی پیروز شد.

فرماندار فردیس ضمن تقدیر از زحمات استاندار البرز در پیگیری اموراستان، از افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات استان خبر داد و افزود: با تلاش های پیگیرانه استاندار و مجموعه مسئولین، البرز در مسیر توسعه همه جانبه قرار گرفته است.

وی با اشاره به بخشی از مشکلات شهرستان فردیس گفت: ایجاد امنیت پایدار و تامین بهداشت و درمان را از مهمترین مسائل مورد نیاز فردیس و مطالبه شهروندان است که به عنوان فرماندار فردیس این موضوعات را  تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد .

اینانلو همه مسئولین ادارات و مدیران شهری را به ایجاد همدلی و وحدت در جهت خدمت به مردم دعوت کرد و گفت: همه مسئولین باید برای اعتلا و اجرای سیاست های نظام جمهوری اسلامی همدل شوند. وظیفه مسئولین توجه به معیشت و مشکلات مردم و فراهم کردن امکانات لازم برای تأمین رفاه و افزایش رضایتمندی مردم است.

وی بر لزوم تسریع در پروژه های در حال اجرای شهرستان فردیس بویژه در حوزه درمان تأکید کرد و همچنین از مدیران شهری بویژه شهرداران در سطح شهرستان فردیس خواست تا به تناسب فصل،  امکانات لازم برای برف روبی را تأمین و تجهیزات مورد نیاز بحران های احتمالی را فراهم کنند.  

فرماندار فردیس در پایان با اشاره به پیشرفت ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته و حضور حماسی و نقش آفرینی مردم در همه صحنه های انقلاب اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان  انقلاب اسلامی است و امیدواریم با حضور پرشور در این روز، نمایشی از عزت و اقتدار ملت ایران و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی را بار دیگر به منصه ظهور برسانیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...