فرماندار فردیس:
پرینت
#۶٠۴۶
97/08/07 دوشنبه 10:14

فرماندار فردیس:

دانش آموزان سمبل استکبار ستیزی در یوم الله ۱۳ آبان باشند

آقانوری/فرماندار فردیس بر لزوم حضور گسترده دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان و تبیین فلسفه ۱۳ آبان، استکبار ستیزی علیه دشمنان جمهوری اسلامی ایران و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در بیست و سومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان که صبح امروز در محل سالن باهنر این اداره برگزار شد، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، گرامیداشت روز ۱۳ آبان و روز دانش آموز گفت: استکبارستیزی با تبعید امام خمینی و تسخیر لانه جاسوسی در روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته، افزود: در دوران چهل ساله انقلاب اسلامی گرچه نتوانستیم به همه اهداف انقلاب برسیم؛ اما پیشرفت های مهمی در عرصه های مختلف کشور کسب کردیم و اکنون نیز با هماهنگی و همدلی سران قوا و حمایت ملت شریف ایران تلاش میکنیم به این اهداف دست پیدا کنیم.

فرماندار فردیس ضمن تاکید در برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم ۱۳ آبان گفت: دانش آموزان با حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان، سمبل استکبارستیزی باشند. ضمن اینکه تبیین فلسفه یوم الله ۱۳ آبان برای دانش آموزان، لزوم استکبار ستیزی علیه دشمنان جمهوری اسلامی ایران و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی ضروری است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات آموزش و پرورش در استقبال از مهر، بازگشایی مدارس و ساماندهی پوشاک و سرویس های مدارس شهرستان گفت: شهرستان فردیس در ارزیابی های استان، بهترین عملکرد را در ساماندهی پوشاک و سرویس مدارس کسب کرده است.

اینانلو همکاری بیشتر شورا و شهرداری های شهرستان با آموزش و پرورش را خواستار شد و افزود: نصب دوربین های شهری علاوه بر افزایش امنیت، کاهش تخلفات ترافیکی به رفع بسیاری از معضلات امنیتی و اجتماعی در شهر کمک می کند. این سیستم پایش تصویری در کنترل سرویس مدارس موثر است و شهرداری ها باید در این موضوع توجه ویژه داشته باشند.پ

وی همچنین با تاکید بر لزوم استقلال آموزش و پرورش شهرستان گفت: این موضوع از طریق تعامل با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز پیگیری می شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...