فرماندار فردیس مطرح کرد؛
پرینت
#۶٠٠۴
97/07/16 دوشنبه 16:00

فرماندار فردیس مطرح کرد؛

جابجایی اعتبارات برای ایجاد سکوی تماشاگران ورزشگاه فردیس

آقانوری/ فرماندار فردیس بر لزوم ساماندهی امور جوانان از جمله اشتغال و ورزش با همکاری و همدلی همه  نهادها تأکید کرد و گفت: با جابجایی اعتبارات در بودجه استانی، ایجاد سکوی تماشاگران در زمین فوتبال فردیس را اجرا کنیم.

 

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان فردیس که صبح امروز  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با تأکید بر لزوم پیگیری امور جوانان به عنوان سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی گفت: با توجه به هجمه های دشمنان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و هدف گیری برای انحطاط جوانان کشور، رسیدگی به امور جوانان باید مورد توجه ویژه همه مسئولین قرار گرفته و در حوزه اشتغال، ورزش، آموزش، فرهنگ و غیره بستر لازم برای جذب جوانان فراهم شود.

 

وی بی اخلاقی ها و دور کردن جوانان از پایگاه هایی چون مساجد، محافل ورزشی، مذهبی  و غیره را از آسیب های جامعه دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا جاذبه ورزش و اماکن فرهنگی و اجتماعی برای جوانان افزایش یابد و از سویی با آموزش، اطلاع رسانی مناسب و افزایش آگاهی جوانان در خصوص مواد مخدر و سایر آسیب های اجتماعی از جذب جوانان به این گونه موارد جلوگیری کنیم.

فرماندار شهرستان فردیس همچنین با اشاره کثرت قهرمانان ملی و بین المللی در شهرستان، فردیس را پایلوت ورزش قهرمانی استان دانست و بر لزوم از تجلیل از مدال آوران شهرستان در عرصه های مختلف ملی و بین المللی و الگوسازی برای جوانان تأکید کرد.  

 وی ورزش بانوان را زمینه ساز ترویج فرهنگ ورزش در خانواده ها و جامعه ذکر کرد و افزایش زیرساخت های لازم برای توسعه و ترویج ورزش بانوان را ضروری دانست.

اینانلو با تأکید بر لزوم پیگیری و اجرای مصوبات گذشته شورای ورزش شهرستان فردیس گفت: نامگذاری پارک جوانان، اجرای پیاده روی همگانی، اجرای طرح سه شنبه بدون خودرو با مشارکت ادارات و ایجاد سکوی تماشاگران ورزشگاه فردیس پیگیری و با همکاری نهادهای ذیربط  اجرا شود.

وی ضمن تقدیر از حمایت همه جانبه شهرداری در خصوص مشارکت در اجرای همه برنامه ها و طرح های شهرستان  افزود: در خصوص ایجاد سکوی تماشاگران ورزشگاه فردیس، تلاش می کنیم  با جابجایی اعتبارات در بودجه استانی نسبت به تأمین اعتبار برای اجرای این طرح اقدام کنیم و امیدواریم شهرداری در این خصوص همکاری لازم را داشته باشد.

فرماندار فردیس در بخش دیگری بر ضرورت ارائه آیین نامه شورای مشورتی جوانان توسط مسئول مربوطه تأکید کرد. همچنین وجود استارت آپ ها را زمینه ساز رونق اشتغال و توسعه ایده های خلاقانه و کسب و کارهای نو دانست و گفت:  موضوع همکاری دانشگاه ها با استارت آپ ها توسط فرمانداری به واحدهای دانشگاهی فردیس ابلاغ می شود.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...