فرماندار فردیس مطرح کرد؛
پرینت
#۶٠٠۴
97/07/16 دوشنبه 16:00

فرماندار فردیس مطرح کرد؛

جابجایی اعتبارات برای ایجاد سکوی تماشاگران ورزشگاه فردیس

آقانوری/ فرماندار فردیس بر لزوم ساماندهی امور جوانان از جمله اشتغال و ورزش با همکاری و همدلی همه  نهادها تأکید کرد و گفت: با جابجایی اعتبارات در بودجه استانی، ایجاد سکوی تماشاگران در زمین فوتبال فردیس را اجرا کنیم.

 

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان فردیس که صبح امروز  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با تأکید بر لزوم پیگیری امور جوانان به عنوان سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی گفت: با توجه به هجمه های دشمنان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و هدف گیری برای انحطاط جوانان کشور، رسیدگی به امور جوانان باید مورد توجه ویژه همه مسئولین قرار گرفته و در حوزه اشتغال، ورزش، آموزش، فرهنگ و غیره بستر لازم برای جذب جوانان فراهم شود.

 

وی بی اخلاقی ها و دور کردن جوانان از پایگاه هایی چون مساجد، محافل ورزشی، مذهبی  و غیره را از آسیب های جامعه دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا جاذبه ورزش و اماکن فرهنگی و اجتماعی برای جوانان افزایش یابد و از سویی با آموزش، اطلاع رسانی مناسب و افزایش آگاهی جوانان در خصوص مواد مخدر و سایر آسیب های اجتماعی از جذب جوانان به این گونه موارد جلوگیری کنیم.

فرماندار شهرستان فردیس همچنین با اشاره کثرت قهرمانان ملی و بین المللی در شهرستان، فردیس را پایلوت ورزش قهرمانی استان دانست و بر لزوم از تجلیل از مدال آوران شهرستان در عرصه های مختلف ملی و بین المللی و الگوسازی برای جوانان تأکید کرد.  

 وی ورزش بانوان را زمینه ساز ترویج فرهنگ ورزش در خانواده ها و جامعه ذکر کرد و افزایش زیرساخت های لازم برای توسعه و ترویج ورزش بانوان را ضروری دانست.

اینانلو با تأکید بر لزوم پیگیری و اجرای مصوبات گذشته شورای ورزش شهرستان فردیس گفت: نامگذاری پارک جوانان، اجرای پیاده روی همگانی، اجرای طرح سه شنبه بدون خودرو با مشارکت ادارات و ایجاد سکوی تماشاگران ورزشگاه فردیس پیگیری و با همکاری نهادهای ذیربط  اجرا شود.

وی ضمن تقدیر از حمایت همه جانبه شهرداری در خصوص مشارکت در اجرای همه برنامه ها و طرح های شهرستان  افزود: در خصوص ایجاد سکوی تماشاگران ورزشگاه فردیس، تلاش می کنیم  با جابجایی اعتبارات در بودجه استانی نسبت به تأمین اعتبار برای اجرای این طرح اقدام کنیم و امیدواریم شهرداری در این خصوص همکاری لازم را داشته باشد.

فرماندار فردیس در بخش دیگری بر ضرورت ارائه آیین نامه شورای مشورتی جوانان توسط مسئول مربوطه تأکید کرد. همچنین وجود استارت آپ ها را زمینه ساز رونق اشتغال و توسعه ایده های خلاقانه و کسب و کارهای نو دانست و گفت:  موضوع همکاری دانشگاه ها با استارت آپ ها توسط فرمانداری به واحدهای دانشگاهی فردیس ابلاغ می شود.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...
اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان
حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه ...
فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق» فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق»
فراخوان ثبت‌نام در جشنواره «جوان موفق»، ویژه جوانان استان البرز باهدف شناسایی جوانان نخبه، توانمند و ...
توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛ توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛
جمع آوری و ارسال ۲۷ تن کمک های مردمی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان ...