فرماندار فردیس در نشست ساماندهی امور جوانان؛
پرینت
#۶٢١۴
97/11/30 سه شنبه 19:29

فرماندار فردیس در نشست ساماندهی امور جوانان؛

در بودجه بندی 98 ، اعتبار ویژه به جوانان اختصاص می دهیم

فردیس نیوز نشست ساماندهی امور جوانان، ورزش همگانی و شورای ورزش شهرستان فردیس پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد و تشکیل شورای مشورتی امور جوانان، گزارشی از پیشرفت راه اندازی خانه استارتاپ فردیس در شهرک بعثت، گزارش اقدامات اداره کار و رفاه اجتماعی در حوزه جوانان و بررسی برخی مشکلات ورزشی از جمله عدم پرداخت حق الزحمه مربیان ورزش همگانی توسط شهرداری و غیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست فرماندار فردیس بر لزوم اهمیت  و توجه ویژه به امور ورزش و جوانان تاکید کرد و با اشاره به آسیب های اجتماعی که در شرایط کنونی، جامعه به ویژه جوانان را تهدید می کند، علاوه بر تأمین نیازهای جوانان و تقویت  همه جنبه های رفاهی و ورزشی، اشتغال و غیره را باید در اولویت قرار دهیم.

ابوالفضل اینانلو به هجمه های فرهنگی دشمنان و جذابیت های ایجاد شده توسط رسانه های غربی برای جذب جوانان اشاره کرد و افزود: باید با برنامه ریزی صحیح و منطقی، راهکارهای نوین و استفاده از ظرفیت های همه دست اندرکاران امور جوانان از جمله سپاه، پایگاه های بسیج، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری ها و غیره که می توانند در جذب و هدایت جوانان به سمت ارزش های فرهنگی و اعتقادی اثرگذار باشند، بهره گیری شود.

نماینده دولت در شهرستان فردیس بر لزوم استفاده از ظرفیت های اصناف و بخش خصوصی برای حمایت از هیئت های ورزشی تأکید کرد و گفت: با هدف پیشرفت ورزش شهرستان، برگزاری مستمر جلسات بررسی مشکلات هیئت های ورزشی با حضور دستگاه ها و نهادهای ذیربط ضروری است. به شخصه در این نشست ها حضور خواهم یافت و مطالبات هیئت های ورزشی را  از ادارات مختلف به صورت جدی پیگیری خواهم کرد.

وی توجه به توسعه و ترویج ورزش در حوزه بانوان و آقایان را از تکالیف خود دانست و افزود: در بودجه بندی سال آتی، بودجه ورزشی بویژه در حوزه جوانان بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

اینانلو با اشاره به درخواست رئیس مجمع جوانان استان البرز در خصوص تشکیل شورای مشورتی جوانان، گفت: شورای مشورتی جوانان با بهره گیری از اندیشه جوانان نخبه می تواند در کاهش مشکلات و پیشرفت شهرستان مؤثر باشد. استفاده از جوانان و دانش آموزان دبیرستانی در شورای مشورتی جوانان، جهت شناسایی آسیب های موجود، افزایش خودباوری و هدایت ظرفیت های آنهاباید مد نظر قرار گیرد.  

وی همچنین با اشاره به مشکل زمین چمن شهدای فردیس در خصوص نداشتن سکوی تماشاگران، افزود: با توجه به تخصیص بودجه ارزش افزوده به شهرداری، هزینه لازم را می توان از این حوزه و یا  اعتبارات استانی و شهرستانی تأمین کرد و امیدواریم بتوانیم به زودی  نسبت به این امر اقدام کنیم

فرماندار فردیس در پایان گفت: باید با تأمین زیرساخت ها و فراهم کردن زمینه لازم برای ورزش و سلامت جوانان، پیشگیری از آسیب های اجتماعی را در اولویت قرار دهیم.

در بخشی از این نشست، کرمی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس از تخصیص سالن در دو رشته ورزشی برای کارکنان ادارات خبر داد و افزود: به منظور ایجاد روحیه  نشاط و شادابی و حفظ سلامت کارکنان ادارات شهرستان، به همت اداره ورزش و جوانان در دو رشته فوتبال و والیبال سالن اختصاص داده می شود که پرسنل ادارات می توانند در یکی از این دو رشته ثبت نام کنند.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...