فرماندار فردیس تأکید کرد؛

پاسداشت و تبیین اصول، آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در فجر چهلم

فردیس نیوز - نشست ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم ۱۳ آبان در شهرستان فردیس با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز، فرماندار و مسئولین دستگاه های شهرستان صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به خطرات واثرات منفی شیطنت‌های دشمنان جمهوری اسلامی ایران گفت : آنان امروز با سیاه‌نمایی خاصی و با هدف زیرسؤال بردن کارآمدی نظام دینی، تلاش می کنند تا نظام و دستاوردهای آن را بی اثر و ناکارآمد جلوه دهند.

 حجت الاسلام و المسلمین روحی یزدی  افزود : در پاسخ به شیطنت و توطئه های دشمنان، امسال باید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر را با شکوه تر از هر سال برگزار کنیم .

در ادامه فرماندار شهرستان فردیس ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)  ، 13 آبان را روز حضور مردم در صحنه و تجدید بیعت با آرمان های نظام توصیف کرد وافزود: 13 آبان روز تجلی استکبار ستیزی ملت ایران است و مشارکت همه آحاد جامعه بویژه مسئولان در مراسم این روز و آیین های مختلف تا ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضروری است.

ابوالفضل اینانلو  یوم الله سیزده آبان و همچنین نهم دی و دهه فجر را مکمل یکدیگر دانست و افزود: باید با استفاده از ظرفیت های 13 آبان و 9 دی به استقبال دهه فجر برویم.

فرماندار شهرستان فردیس  با اشاره به اینکه برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب از مهرماه آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه می یابد، یادآور شد: امروز به دلیل شرایط خاص حاکم برجهان ، درحساس‌ترین مقطع تاریخ بشریت قرار گرفته ایم. بویژه در کشور  با توجه به اجرایی شدن فاز جدید تحریم ها توسط آمریکا در 13 آبان، باید برنامه های این روز با توجه خاصی اجرا شود.

وی افزود: امروز دشمنان ما افکار و اندیشه های جوانان و قشر نوجوان ما را با استفاده از ابزارهای گوناگون هدف گرفته وقصد تلقین  ایده ها و باورهای غلط خود به جوانان کشور را دارند .

اینانلو با بیان اینکه این انقلاب بزرگترین اتقاق قرن اخیر است گفت: انقلاب اسلامی مدیون رهبری هوشمندانه امام خامنه ای و دلاوری های مردم غیور ایران است . دستاوردهای انقلاب به صورت هدفمند و اصولی با هدف تقویت نشاط در جامعه باید برای نسل جوان بازگوشود.

  وی با اشاره به اینکه در مدارس و دانشگاه‌ها باید دستاوردهای انقلاب، سیاست‌های نظام، اهداف و کارکردهای انقلاب از سوی معلمان و اساتید دانشگاهها تبیین شود، تأکید کرد: با القائات درست باید جلوی دروغ پراکنی و تخریب افکار عمومی جامعه توسط دشمنان را بگیریم.

وی با تأکید بر اهمیت ویژه پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 40 سالگی انقلاب، زمان بلوغ، تکامل و تعالی انقلاب اسلامی است که پاسداشت و کوشش در راستای بازخوانی و تبیین مبانی، اصول، آرمان ها و دستاوردهای این انقلاب الهی ضرورت دارد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه