فرسودگی 45 کیلومتر از شبکه آبرسانی فردیس
پرینت
#۶٧١۶
98/08/21 سه شنبه 17:11

فرسودگی 45 کیلومتر از شبکه آبرسانی فردیس

اصلاح 12 کیلومتر از شبکه توزیع آب فردیس

فردیس نیوز- رئیس اداره آب شهرستان فردیس گفت: 45 کیلومتر از شبکه آب شهرستان فردیس فرسوده است که  اصلاح ۱۲ کیلومتر آن در  سال جاری، در دستور کار است.
به گزارش فرادیس نیوز، مهدی یاوری با بیان اینکه  طول شبکه توزیع آب در شهرستان فردیس 500 کیلومتر است؛ گفت: شبکه آبرسانی  درفردیس 420 کیلومتر است که  ۳۰ کیلومتر از این  شبکه دچار فرسودگی کامل است. میزان فرسودگی شبکه در فردیس  بیش از 50 کیلومتر بوده که با اقدامات انجام شده طی دوسال گذشته، بیش از ۲۰ کیلومتر آن اصلاح شده است.

 وی  طول شبکه آبرسانی در مشکین دشت را 80 کیلومتر اعلام کرد و افزود: در شبکه آبرسانی مشکین دشت نیز15 کیلومتر فرسودگی وجود دارد که در این راستا در سال جاری اصلاح ۱۲ کیلومتراز  شبکه توزیع آب شهرستان فردیس در دستور کار قرار دارد و تا کنون ۵ کیلومتر در فردیس و ۳ کیلومتر در مشکین دشت اصلاح شبکه، صورت گرفته است.

رئیس آبفای فردیس یادآور شد: فرسودگی شبکه علاوه بر هدر رفت آب، بر کیفیت و کمیت  آن تأثیرگذار است و تقریبا  تمام مناطقی که در پیک مصرف دچار قطعی یا افت فشار هستند، شبکه های آبرسانی آن مناطق فرسوده است.

وی همچنین با اشاره به محدودیت اعتبارات برای توسعه شبکه آبرسانی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، از شورای شهر مشکین دشت خواست تا با افزایش منابع مالی و استفاده از اختیار قانونی خود در اجرای تبصره 3، در توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به دستگاه های خدمات رسان کمک کند.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز