فردیس با کمبود همه سرانه ها مواجه است
پرینت
#۶٨٢٢
98/10/12 پنجشنبه 14:23

فردیس با کمبود همه سرانه ها مواجه است

فردیس نیوز- فرماندار فردیس کمبود زیرساخت های شهرستان را نیازمند توجه ویژه مسئولان کشور در حوزه های مختلف دانست.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست شورای اداری شهرستان فردیس که صبح امروز با حضور دکتر مصدق معاون حقوقی قوه قضائیه برگزار شد؛ با اشاره به مشکلات زیرساختی، وسعت کم و تراکم جمعیت این شهرستان گفت: فردیس بدون هیچ زیرساختی به شهرستان تبدیل شد و تداخل مرزی و جغرافیایی با شهرهای همجوار از جمله کرج و ملارد به توجه ویژه نیاز دارد. وی وجود قومیت های مختلف، جمعیت نامتقارن و آسیب پذیر، فقر فرهنگی و معیشتی در این شهرستان را از جمله مشکلات مورد توجه و نیازمند اقدام عاجل متولیان امر دانست.

فرماندار فردیس با اشاره به اغتشاشات اخیر در جریان گرانی بنزین گفت: در این شهرستان بانک ها و شهرداری ها مورد تعرض قرار گرفت و خسارات مالی فراوانی به شهرستان زده شد، اما با همکاری ویژه نیروهای امنیتی و انتظامی به مراکز اداری مهم خسارتی وارد نشد.

وی تقویت زیرساخت های قضائی شهرستان را از مسئولان قوه قضائیه خواستار شد و افزود: زیرساخت های اداری فردیس بسیار ضعیف است حتی فرمانداری و ستاد فرماندهی نیروی انتظامی ساختمان مناسب ندارند. بسیاری از واحدهای نیروی انتظامی پراکنده هستند که این امر در زمان اغتشاشات مشکلات بسیاری را برای نیروی انتظامی ایجاد کرد.

مقام عالی دولت در این شهرستان با بیان اینکه فردیس در همه سرانه ها با کمبود مواجه است؛ افزود: فردیس با جمعیت بیش از ۷۰۰ هزار نفر، در حوزه درمان هیچ بیمارستانی ندارد. تنها بیمارستان این شهرستان تا کنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در حال حاضر اعتبار لازم برای تکمیل آن وجود ندارد.

وی به وجود مراکز مهمی چون انبار نفت، نیروگاه منتظر قائم، مجموعه مپنا، پژوهشگاه مواد و انرژی و سایر مراکز مهم در شهرستان فردیس اشاره کرد و توجه ویژه مسئولان کشور در حوزه های مختلف این شهرستان را خواستار شد.

اینانلو با اشاره به وقوع جرائم خاص در شهرستان فردیس، افزایش نرخ آمار برخی جرائم در البرز را به دلیل وقوع این جرائم در فردیس دانست و گفت: علیرغم جرم خیز بودن فردیس، مردم از عملکرد مجموعه قضائی شهرستان رضایت دارند؛ اما کمبود های بسیاری وجود دارد که باید برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان، این کمبودها باید مرتفع شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...