فردیس صاحب نمایشگاه دائمی می شود
پرینت
#۶٢٧٢
97/12/26 يكشنبه 14:39

فردیس صاحب نمایشگاه دائمی می شود

نظری نیا: توزیع اقلام ضروری شهروندان با نرخ مصوب دولتی ادامه دارد

مزرئی/ رئیس اتاق اصناف شهرستان فردیس تأمین جایگاه استقرار نمایشگاه دائمی در شهرستان را از جمله اهداف زیرساختی اتاق اصناف در سال جدید ذکر کرد.

به گزارش فردیس نیوز، داوود نظری نیا در گفتگویی تلفنی با اعلام این خبر که نمایشگاه بهاره تا پایان امشب دایر است ، اظهار داشت: نمایشگاه بهاره شهرستان فردیس به مدت 10 روز از 16 تا 25اسفندماه جاری  با هدف متعادل سازی قیمت کالاهای مصرفی مورد نیاز شهروندان، با قیمتی حدود 10 درصد زیر قیمت بازار، به همت اتاق اصناف و با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه ها، شهرداری  و نیروی انتظامی در 300 غرفه برپا  و تا پایان وقت 26 اسفندماه نیز تمدید شد.

وی با بیان اینکه در واگذاری غرفه های نمایشگاه، کسبه دارای پروانه کسب شهرستان فردیس در اولویت قرار گرفتند، افزود: در راستای حمایت از تولید ملی، 99 درصد از کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه، از کالاهای ایرانی است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان فردیس از توزیع روزانه برنج، شکر و گوشت منجمد در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در نمایشگاه بهاره شهرستان فردیس روزانه بیش از 4 تن برنج و شکر و 700 کیلوگرم گوشت منجمد با قیمت تنظیم بازار  عرضه شده است.

وی با بیان اینکه توزیع اقلام با قیمت دولتی با هماهنگی اتاق اصناف و همکاری اتحادیه ها و اداره جهاد کشاورزی انجام می شود، افزود: همچنین به منظور کمک بیشتر  به تأمین کالاهای مورد نیاز شهروندان، از پنجشنبه گذشته میزان یک تن شکر و 800 کیلوگرم برنج توسط  42 واحد صنفی در سطح شهرستان توزیع می شود.

نظری نیا در ادامه به مشکلات برپایی نمایشگاه به صورت موقت در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به عدم وجود زیرساخت و جایگاه مناسب ، مشکلات بسیاری در برپایی نمایشگاه های فصلی و یا تخصصی در سطح شهرستان وجود دارد که در این راستا در نظر داریم همزمان با آغاز سال جدید، جانمایی برای استقرار نمایشگاه دائمی شهرستان فردیس را پیگیری کنیم.

وی به ترافیک جاده ملارد، عدم وجود پارکینگ مناسب، تأمین مکان مناسب برای استقرار غرفه را از جمله مهمترین مشکلات برپایی نمایشگاه های فصلی در شهرستان فردیس برشمرد و افزود: این امر امکان دسترسی شهروندان به نمایشگاه را کاهش می دهد، بنابراین نمایشگاه دائمی را در بلوار منظریه پیگیری خواهیم کرد که در این خصوص بخشی از مصلای جدید نیز پیشنهاد شده است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...