فاصله ۹۶ سانتی متری سرانه ورزشی فردیس با استاندارد کشوری
پرینت
#۶٨٩٠
98/11/16 چهارشنبه 16:43

فاصله ۹۶ سانتی متری سرانه ورزشی فردیس با استاندارد کشوری

عزیزی افزایش زیرساخت های ورزشی فردیس در ۲۳ سال گذشته بی سابقه است

فردیس نیوز- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت: حدود ۲۵ هزار نفر ورزشکار سازمان یافته در فردیس وجود دارد.

به گزارش فردیس نیوز، داوود عزیزی در نشست مشترک هیئت های ورزشی شهرستان فردیس که هم اکنون با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در حال برگزاریست؛ اظهار داشت: در حال حاضر ۳۵ تا ۴۰ هزار نفر ورزشکار وجود دارد که حدود ۲۵ هزار نفر آنها بیمه شده اند.

وی با بیان اینکه باشگاه بدون مجوز و بلاتکلیف در فردیس وجود ندارد؛ افزود: ۲۹۱باشگاه ورزشی در شهرستان وجود دارد که ۱۸۰ باشگاه مجوزدار و ۱۱۱ باشگاه در حال پیگیری برای کسب جواز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس با تاکید بر لزوم استفاده از نیروهای تخصصی و فعالسازی کمیته های هیئات ورزشی، تصریح کرد: عملکرد یکساله هیئت های ورزشی مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت قصور، مسئول هیئت ها با تغییر مواجه خواهند شد.

وی با اشاره به کمبود سرانه های ورزشی در شهرستان فردیس، گفت: با همکاری مدیر کل ورزش و جوانان استان، ساخت پروژه های ورزشی طی سال های اخیر ، در ۲۳ سال گذشته سابقه نداشته است. اما با توجه به حجم جمعیت شهرستان سرانه زیرساخت های ورزشی شهرستان ۴ سانتی متر و ۹۶ سانتی متر با سرانه کشوری فاصله داریم.

عزیزی در ادامه از مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز خواست، باتوجه به استیجاری بودن اداره ورزش، یکی از سالن های پروژه طبقاتی را در اختیار اداره ورزش قرار دهد.

وی به وجود ۴۰ هیئت ورزشی در شهرستان اشاره کرد و افزود: با توجه به عدم وجود مکان برای استقرار دفاتر هیئت ورزشی می توان از ظرفیت این ساختمان، برای استقرار دفاتر هیئت های ورزشی استفاده شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس همچنین گفت: با همکاری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس، مبلغ ۲۷۰ میلیون تومان برای تجلیل از مدال آوران شهر تصویب شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز