فاز دوم پروژه گازرسانی به آسارا کلید خورد
پرینت
#۶٣٨۶
98/02/31 سه شنبه 18:09

فاز دوم پروژه گازرسانی به آسارا کلید خورد

فردیس نیوز- مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه گازرسانی به بخش آسارا با حضور استاندار و مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، بخشدار و امام جماعت آسارا برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، در این مراسم استاندار البرز با تشکر از زحمات  مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و پیگیری نمایندگان مجلس در اجرای فاز اول این پروژه گفت: با گذشت حدود چهار ماه از کلنگ زنی فاز اول گازرسانی به روستاهای جاده کرج_چالوس و بخش آسارا، اکنون فاز دوم این پروژه کلید خورد که امیدواریم این پروژه تا پایان دولت تدبیر و امید به سرانجام برسد.

عزیزالله شهبازی با اشاره به مهاجرت روستاییان به شهرها، افزود: گازرسانی به بخش آسارا از مهاجرت مردم منطقه و خالی شدن روستاها جلوگیری خواهد کرد.

وی از جاده چالوس به عنوان بهترین جاده خاورمیانه یادکرد و گفت: در دولت تدبیر و امید بیشترین آبادانی برای شهرها و روستاها انجام شده است.

در ادامه حسین تقی نژاد،مدیرعامل شرکت گاز البرز با اشاره به مشخصات فنی این پروژه اظهار داشت: با بهره برداری این پروژه سه بخش صنعت،کشاورزی و خدمات بخش آسارا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی تامین آسایش و آرامش را وظیفه مسئولین برای مردم دانست و گفت: طی ٣سال آینده فاز دوم این پروژه به بهره برداری خواهد رسید و تا سال ١٤٠٠ در جاده چالوس، مشکلی به نام سوخت نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت گاز البرز طول این پروژه را ٥٣ کیلومتر عنوان کرد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ٤٦میلیارد تومان، در مدت ٥٠٠ روز  به بهره برداری خواهد رسید که در طول این مدت، ٣ فاز دیگر این پروژه اجرایی خواهد شد.

در ادامه کمالی، بخشدار آسارا نیز ضمن تقدیر از زحمات مسئولان در اجرای این پروژه، گفت: با اجرایی شدن این پروژه، آرزوی دیرینه مردم بخش آسارا محقق خواهد شد که بر این اساس، از مدیرعامل شرکت گاز استان البرز درخواست داریم فازهای بعدی این پروژه نیز به زودی اجرایی شود.

وی مساحت آسارا را هزار و ٢٠٠کلیومتر مربع عنوان کرد و افزود: در بخش آسارا بیش از ١٧ هزار و ٢٠٠ نفر ساکن هستند و برای هر گونه همکاری در اجرای این پروژه، اعلام آمادگی کردند.

گفتنی است این پروژه فاز دوم از 7 فاز گازرسانی به روستاهای جاده چالوس و بخش آساراست که روستاهای گچسر را شامل می‌شود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...