غیرقانونی بودن توزیع جداگانه ویژه نامه های نشریات سراسری

حجم آگهی های مندرج در ویژه نامه نباید از ٣٠ درصد آن بیشتر باشد

فردیس نیوز- توزیع جداگانه ویژه نامه های نشریات سراسری غیرقانونی است و سرپرستی های نشریات سراسری باید ویژه نامه های منتشره را از طریق لایی نشریه اصلی در استان توزیع نمایند.

به گزارش فردیس نیوز،معاون فرهنگی مطبوعاتی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: بر اساس ماده ٤ آئین نامه اجرایی قانون مطبوعات و بخشنامه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی توزیع جداگانه ویژه نامه های نشریات سراسری غیرقانونی است و سرپرستی های نشریات سراسری باید ویژه نامه های منتشره را از طریق لایی نشریه اصلی در استان توزیع نمایند و حجم آگهی های مندرج در ویژه نامه هم نباید از ٣٠ درصد آن بیشتر باشد.

ویژه نامه هایی که آئین نامه اجرایی قانون مطبوعات را رعایت نکنند، جهت اقدامات قانونی لازم به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ارسال می گردند.

محمد طاهری افزود: جهت رعایت قانون و از آنجا که این آئین نامه بارها به نشریات سراسری ابلاغ گردیده است ،در راستای ساماندهی فعالیت های مطبوعاتی ، ویژه نامه هایی که برخلاف این آئین نامه در استان چاپ و توزیع شوند جهت اقدامات قانونی لازم به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ارسال می گردند.

وی همچنین افزود: به مراکز توزیع و دکه های مطبوعاتی هم اعلام گردیده از توزیع ویژه نامه ها خارج از نشریه اصلی جلوگیری نمایند


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه