غفرانی تأکید کرد؛

حضور تیم های ورزشی در لیگ های کشور،نیازمند حمایت مالی بخش خصوصی

فردیس نیوز - مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز با تأکید بر لزوم مشارکت بخش خصوصی وحمایت مالی تیم های ورزشی در جهت ارتقای ورزش استان گفت: ادارات ورزش برای حمایت مالی از تیم های ورزشی خصوصی مجاز نیستند.

به گزارش فردیس نیوز، امیر غفرانی در حاشیه دیدار دوستانه تیم ملی امید والیبال بنگلادش با تیم منتخب شهرستان فردیس، برپایی اینگونه مسابقات را موجب آمادگی بیشتر ورزشکاران و ارتقای سطح ورزش استان دانست و افزود: از طریق ارتباطات با مربیان ایرانی در تیم های مختلف، مسابقات دوستانه دررشته های مختلف ورزشی بویژه فوتبال در البرز برگزار شده است. همچنین تیم منتخب والیبال فردیس سال گذشته با تیم ملی عراق دیدار دوستانه داشته  که امروز نیز در دیدار با تیم ملی بنگلادش در حد ملی ظاهر شده و علیرغم تلاش ها، است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود پتانسیل بالا در رشته والیبال، استان البرز نماینده ای در لیگ های کشور ندارد، گفت: حضور تیم ها در مسابقات لیگ کشور نیازمند حامی مالی است و امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی و حمایت مالی از تیم های ورزشی، شاهد حضور نمایندگان استان در لیگ های کشوری و ارتقای ورزش البرز  باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه ادارات ورزش مجاز به حمایت مالی از تیم های ورزشی خصوصی نمی باشند تصریح کرد: ادارات ورزش تنها می توانند تیم های ورزشی خصوصی را در خصوص تأمین سخت افزار پشتیبانی کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه